Slovácké léto Český pohár 1* / Uherské Hradiště


kategorie: Muži
5. 7. 2022 - 6. 7. 2022
ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: KLIKNĚTE ZDE
--------------------------------------------------------------------------
Pro přihlášení na turnaj je vyžadován nový členský příspěvek ČVS na sezónu 2022 / 2023!
 
Poznámka 4.7. 2022:
Start nasazených dvojic S1-S8 (č. zápasů 9-16) možný již od 10:00.

Poznámka 1. 7. 2022:
OPRAVA: Začátek kvalifikace pro obě kategorie je ve 14:00 hod. Hrát se bude na dvou kurtech pro každou kategorii a to v areálu Slovácké Slavie (ženy) a ve Starém Městě (muži).
 
Mimořádné termíny:
čtvrtek 30. 6. 20:00 – termín „standardní uzávěrka přihlášek“
pátek 1. 7. 20:00 – termín „uzávěrka přihlášek dvojího startu a zveřejnění divokých karet“
neděle 3. 7. 12:00 – termín „uzávěrka volného odhlášení“
předvečer konání první části turnaje v 20:00 – termín „uzávěrka dopřihlášek“
 
Body z turnajového víkendu 1. - 3. 7. nebudou pro nasazení do tohoto turnaje započteny.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Václav Kurka TJ Orion Praha, z.s. 70.00 Kryštof Oliva Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 70.00
2 Luboš Nemec SVK 63.00 Marek Jány SVK 63.00
3 Matyáš Ježek Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 56.00 Martin Hladík Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 56.00
4 Jan Mrkous VK Lvi Praha, z.s. 49.00 František Pihera Volejbalový klub Příbram z.s. 49.00
5 Lukáš Kittel Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 42.00 Martin Pihera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 42.00
5 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 42.00 František Knobloch Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 42.00
7 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 35.00 Tadeáš Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 35.00
7 David Lenc Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 35.00 Filip Habr Kladno volejbal cz 35.00
9 Tomáš Pála Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 28.00 Ondřej Šotola Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 28.00
9 Štěpán Havlín Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 28.00
9 Jan Kasan VK Karlovarsko, z.s. 28.00 Martin Pavlovský Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 28.00
9 Marek Ludha SVK 28.00 Matěj Kubš SVK 28.00
13 Vojtěch Poledník Prague beach team, z.s. 21.00 Kryštof Němec Prague beach team, z.s. 21.00
13 Martin Václavík Beachklub Ládví z.s. 21.00 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 21.00
13 Jakub Rulíšek Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 21.00 David Kittel Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 21.00
13 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 21.00 Jan Beran Beach Service club z.s. 21.00
17 Tomáš Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 14.00 David Svrček BeachPunk Team z.s. 14.00
17 Ján Namešanský SVK 14.00 Michal Hovorka SVK 14.00
17 Jakub Vála Beach Service club z.s. 14.00 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 14.00
17 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 14.00 Jiří Dostál Beach Service club z.s. 14.00
17 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 14.00 Jan Leden Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 14.00
17 Lukáš Gažar Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 14.00 Ruben Bartek TJ Orion Praha, z.s. 14.00
17 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 14.00 Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 14.00
17 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 14.00 Daniel Kolouch Beach Service club z.s. 14.00
25 Boris Svoboda BeachPunk Team z.s. 7.00 Ondřej Křelina BeachPunk Team z.s. 7.00
25 Lukáš Brídl Volejbalový klub Chudák pes 7.00 Michal Jaroš Volejbalové sdružení Drásov 7.00
27 Adam Mrázek Tělovýchovná jednota Holubice, z.s. 3.50 Jakub Novotný Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 3.50
27 Šimon Priadka SVK 3.50 Jakub Ulč BeachPunk Team z.s. 3.50
27 Robert Knebl Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 3.50 Jakub Přibyl Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 3.50
27 Marek Pohl Beach Service club z.s. 3.50 Kryštof Volf Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 3.50
27 Michal Přibyl Blue Volley Ostrava, z.s. 3.50 Adam Soudil Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 3.50
27 Antonín Kábrt Volejbal Sokolov, z.s. 3.50 Tomáš Vokoun Volejbal Sokolov, z.s. 3.50
© ČVS 2015-2018