Český pohár 1* / Poděbrady


kategorie: Muži
9. 7. 2022 - 10. 7. 2022
ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: KLIKNĚTE ZDE
--------------------------------------------------------------------------
Pro přihlášení na turnaj je vyžadován nový členský příspěvek ČVS na sezónu 2022 / 2023!
 
Mimořádné termíny:
středa 6. 7. 20:00 – termín „standardní uzávěrka přihlášek“
středa 6. 7. 23:59 – termín „uzávěrka přihlášek dvojího startu a zveřejnění divokých karet“
čtvrtek 7. 7. 12:00 – termín „uzávěrka volného odhlášení“
předvečer konání první části turnaje v 20:00 – termín „uzávěrka dopřihlášek“
 
Body z turnajů 4. - 6. 7. budou pro nasazení do tohoto turnaje započteny.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Jakub Vála Beach Service club z.s. 70.00 František Knobloch Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 70.00
2 Kryštof Oliva Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 63.00 Václav Kurka Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 63.00
3 Daniel Fabikovič Blue Volley Ostrava, z.s. 56.00 Richard Struška Blue Volley Ostrava, z.s. 56.00
4 David Lenc Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 49.00 Tadeáš Trousil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 49.00
5 Martin Václavík Beachklub Ládví z.s. 42.00 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 42.00
5 Ivo Hulpach Volejbalový klub Příbram z.s. 42.00 Martin Böhm Volejbalový klub Příbram z.s. 42.00
7 Lukáš Kittel Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 35.00 Martin Pihera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 35.00
7 Tomáš Červa VK Dukla Liberec 35.00 Jakub Tesárek Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. 35.00
9 Štěpán Havlín Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 28.00
9 Leo Williams ZAF 28.00 Adam Štoček Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 28.00
9 Kryštof Němec Prague beach team, z.s. 28.00 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 28.00
9 Michal Přibyl Blue Volley Ostrava, z.s. 28.00 Jakub Malík Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 28.00
13 Oskar Hofman Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 21.00 Jan Bíl Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 21.00
13 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 21.00 Tadeáš Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 21.00
13 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 21.00 Vojtěch Poledník Prague beach team, z.s. 21.00
13 Ruben Bartek TJ Orion Praha, z.s. 21.00 Lukáš Gažar Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 21.00
17 Jakub Holčík Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 14.00 Ondřej Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 14.00
17 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 14.00 Jan Beran Beach Service club z.s. 14.00
17 Jiří Dostál Beach Service club z.s. 14.00 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 14.00
17 Tomáš Pála Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 14.00 Ondřej Šotola Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 14.00
17 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 14.00 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 14.00
17 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 14.00 Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 14.00
17 Adam Mrázek Tělovýchovná jednota Holubice, z.s. 14.00 David Masař Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 14.00
17 Antonín Kábrt Volejbal Sokolov, z.s. 14.00 Tomáš Vokoun Volejbal Sokolov, z.s. 14.00
25 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.00 Jan Leden Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 7.00
25 Josef Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 7.00 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 7.00
28 Daniel Kolouch Beach Service club z.s. 3.50 Matyáš Perner Beach Service club z.s. 3.50
© ČVS 2015-2018