ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Letní pohár / Kutná Hora


kategorie: Muži
žebříček pro zapsání bodů: ABV - muži
10. 7. 2022
ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: KLIKNĚTE ZDE
--------------------------------------------------------------------------
Poznámka 9. 7. 20:45:
Startovní listina byla ještě opravena.
 
Pro přihlášení na turnaj je vyžadován nový členský příspěvek ČVS na sezónu 2022 / 2023!
 
Mimořádné termíny:
středa 6. 7. 20:00 – termín „standardní uzávěrka přihlášek“
středa 6. 7. 23:59 – termín „uzávěrka přihlášek dvojího startu a zveřejnění divokých karet“
čtvrtek 7. 7. 12:00 – termín „uzávěrka volného odhlášení“
předvečer konání první části turnaje v 20:00 – termín „uzávěrka dopřihlášek“
 
Body z turnajů 4. - 6. 7. budou pro nasazení do tohoto turnaje započteny.

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 40.00 Vojtěch Poledník Prague beach team, z.s. 40.00
2 Jan Bíl Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 36.00 Oskar Hofman Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 36.00
3 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 32.00 Jan Beran Beach Service club z.s. 32.00
4 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 28.00 Vladimír Eder Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 28.00
5 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 24.00 Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 24.00
5 Ondřej Mach Tělovýchovná jednota Praha - Podolí, z.s. 24.00 Ondřej Křelina BeachPunk Team z.s. 24.00
5 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 24.00 Jiří Dostál Beach Service club z.s. 24.00
5 Tomáš Pavelek Happy Sport Opava, z.s. 24.00 David Svrček BeachPunk Team z.s. 24.00
9 Vítězslav Šimek Beach Service club z.s. 16.00 Tomáš Cafourek TJ Sokol Řepy, z.s. 16.00
9 Daniel Kolouch Beach Service club z.s. 16.00 Matyáš Perner Beach Service club z.s. 16.00
9 Jan Leden Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 16.00 Kryštof Volf Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 16.00
9 Richard Vacenovský SK PROSEK PRAHA 16.00 Miroslav Smetana Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek 16.00
13 Martin Schwarz Prague beach team, z.s. 12.00 Daniel Ott Prague beach team, z.s. 12.00
13 Illia Manushyn UKR 12.00 Jimmy Strandh SWE 12.00
13 Matěj Muzikant Prague beach team, z.s. 12.00 Lukáš Olšanský Prague beach team, z.s. 12.00
© ČVS 2015-2018