Letní pohár / Kutná Hora


kategorie: Muži
10. 7. 2022
ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: KLIKNĚTE ZDE
--------------------------------------------------------------------------
Poznámka 9. 7. 20:45:
Startovní listina byla ještě opravena.
 
Pro přihlášení na turnaj je vyžadován nový členský příspěvek ČVS na sezónu 2022 / 2023!
 
Mimořádné termíny:
středa 6. 7. 20:00 – termín „standardní uzávěrka přihlášek“
středa 6. 7. 23:59 – termín „uzávěrka přihlášek dvojího startu a zveřejnění divokých karet“
čtvrtek 7. 7. 12:00 – termín „uzávěrka volného odhlášení“
předvečer konání první části turnaje v 20:00 – termín „uzávěrka dopřihlášek“
 
Body z turnajů 4. - 6. 7. budou pro nasazení do tohoto turnaje započteny.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 40.00 Vojtěch Poledník Prague beach team, z.s. 40.00
2 Jan Bíl Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 36.00 Oskar Hofman Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 36.00
3 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 32.00 Jan Beran Beach Service club z.s. 32.00
4 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 28.00 Vladimír Eder Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 28.00
5 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 24.00 Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 24.00
5 Ondřej Mach Tělovýchovná jednota Praha - Podolí, z.s. 24.00 Ondřej Křelina BeachPunk Team z.s. 24.00
5 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 24.00 Jiří Dostál Beach Service club z.s. 24.00
5 Tomáš Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 24.00 David Svrček BeachPunk Team z.s. 24.00
9 Vítězslav Šimek Beach Service club z.s. 16.00 Tomáš Cafourek Beach Service club z.s. 16.00
9 Daniel Kolouch Beach Service club z.s. 16.00 Matyáš Perner Beach Service club z.s. 16.00
9 Jan Leden Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 16.00 Kryštof Volf Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 16.00
9 Richard Vacenovský Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 16.00 Miroslav Smetana Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek 16.00
13 Martin Schwarz Prague beach team, z.s. 12.00 Daniel Ott Prague beach team, z.s. 12.00
13 Illia Manushyn UKR 12.00 Jimmy Strandh SWE 12.00
13 Matěj Muzikant Prague beach team, z.s. 12.00 Lukáš Olšanský Prague beach team, z.s. 12.00
© ČVS 2015-2018