Slovácké léto Český pohár 2* / Uherské Hradiště


kategorie: Ženy
5. 7. 2022 - 6. 7. 2022
ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: KLIKNĚTE ZDE
--------------------------------------------------------------------------
Pro přihlášení na turnaj je vyžadován nový členský příspěvek ČVS na sezónu 2022 / 2023!
 
 
Poznámka 4.7. 2022:
Start nasazených dvojic S1-S8 (č. zápasů 9-16) možný již od 10:00.
 
Poznámka 1. 7. 2022:
OPRAVA: Začátek kvalifikace pro obě kategorie je ve 14:00 hod. Hrát se bude na dvou kurtech pro každou kategorii a to v areálu Slovácké Slavie (ženy) a ve Starém Městě (muži).
 
Mimořádné termíny:
čtvrtek 30. 6. 20:00 – termín „standardní uzávěrka přihlášek“
pátek 1. 7. 20:00 – termín „uzávěrka přihlášek dvojího startu a zveřejnění divokých karet“
neděle 3. 7. 12:00 – termín „uzávěrka volného odhlášení“
předvečer konání první části turnaje v 20:00 – termín „uzávěrka dopřihlášek“
 
Body z turnajového víkendu 1. - 3. 7. nebudou pro nasazení do tohoto turnaje započteny.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00 Alžběta Tomášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00
2 Kristína Harmanová SVK 81.00 Eva Eleková SVK 81.00
3 Michaela Kubíčková Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 72.00 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 72.00
4 Tereza Francová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 63.00 Magdalena Dostálová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 63.00
5 Tereza Pluhařová VK Brno, z.s. 54.00 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 54.00
5 Štěpánka Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 54.00 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 54.00
7 Kristýna Adamčíková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 45.00 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 45.00
7 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 45.00 Anna Foktová VK Brno, z.s. 45.00
9 Petra Šafránková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 36.00 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00
9 Patricia Voznicová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00 Veronika Kleiblová Tělocvičná jednota Sokol Roztoky u Prahy 36.00
9 Ľubica Šipošová SVK 36.00 Martina Tereňová SVK 36.00
9 Jaroslava Marcelová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 36.00 Diana Jamborová SK HAMR, z.s. 36.00
13 Justýna Frommová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 27.00 Anna Dostálová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 27.00
13 Olivia Macdonald NZL 27.00 Jasmine Pepi-Milton NZL 27.00
13 Ema Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 27.00 Beata Böhmová Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 27.00
13 Katarina Kapralova SVK 27.00 Zuzana Reginová SVK 27.00
17 Lucie Grančaiová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00 Veronika Grančaiová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00
17 Michala Frank BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00
17 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 18.00 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 18.00
17 Anna Křížová Beachklub Ládví z.s. 18.00 Alžběta Skopová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00
17 Barbora Chaloupková VK Dukla Liberec 18.00 Jana Fixová VK Dukla Liberec 18.00
17 Edita Dražanová TJ Slovan J. Hradec, z.s. 18.00 Valentýna Hynková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00
17 Anna Pospíšilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00 Ivana Cebáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00
17 Kateřina Pokorná TJ KRALUPY, z.s. 18.00 Jana Krupařová Univerzitní sportovní klub Pardubice, z.s. 18.00
25 Lucie Kalhousová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 9.00 Karolína Šašková Beach Service club z.s. 9.00
25 Magda Pavlíková Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 9.00 Barbora Teplá Beachpoint z. s. 9.00
27 Laura Cubrová Beach Service club z.s. 4.50 Lucie Kovářová Beach Service club z.s. 4.50
27 Veronika Gistrová VTK Křenovice, z.s. 4.50 Petra Přerovská Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 4.50
27 Magdalena Podrazilová Beach Service club z.s. 4.50 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 4.50
27 Amálie Pížová Beach Service club z.s. 4.50 Michaela Hrochová Beach Service club z.s. 4.50
27 Alžběta Jagelská Tělocvičná jednota Sokol Brno I 4.50 Sabina Matoušková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 4.50
27 Eliška Jungmannová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 4.50 Sofie Harazímová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 4.50
27 Kamila Kašparová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 4.50 Vendula Rusá Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 4.50
27 Veronika Vávrová Beach Service club z.s. 4.50 Taťána Chalušová Beach Service club z.s. 4.50
© ČVS 2015-2018