ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Český pohár 1* / Karlovy Vary


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: ABV - ženy
9. 7. 2022 - 10. 7. 2022
ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: KLIKNĚTE ZDE
--------------------------------------------------------------------------
Pro přihlášení na turnaj je vyžadován nový členský příspěvek ČVS na sezónu 2022 / 2023!
 
Mimořádné termíny:
středa 6. 7. 20:00 – termín „standardní uzávěrka přihlášek“
středa 6. 7. 23:59 – termín „uzávěrka přihlášek dvojího startu a zveřejnění divokých karet“
čtvrtek 7. 7. 12:00 – termín „uzávěrka volného odhlášení“
předvečer konání první části turnaje v 20:00 – termín „uzávěrka dopřihlášek“
 
Body z turnajů 4. - 6. 7. budou pro nasazení do tohoto turnaje započteny.

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Lucie Šeredová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 70.00 Anna Foktová VK Brno, z.s. 70.00
2 Tereza Pluhařová VK Brno, z.s. 63.00 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 63.00
3 Anna Pavelková S V B C, z.s. 56.00 Kateřina Pavelková S V B C, z.s. 56.00
4 Katarina Kapralova SVK 49.00 Petra Provodová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 49.00
5 Valentýna Hynková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 42.00 Lucie Šauerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 42.00
5 Radka Veselá S V B C, z.s. 42.00 Jana Fixová VK Dukla Liberec 42.00
7 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 35.00 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 35.00
7 Anna Křížová Beachklub Ládví z.s. 35.00 Alžběta Skopová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 35.00
9 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 28.00 Karolína Šašková Beach Service club z.s. 28.00
9 Anna Dostálová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 28.00 Justýna Frommová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 28.00
9 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 28.00 Jaroslava Marcelová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 28.00
9 Eliška Davidová Kladno volejbal cz 28.00 Zuzana Marková Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 28.00
13 Gabriela Vovková Univerzitní sportovní klub Pardubice, z.s. 21.00 Jana Krupařová Univerzitní sportovní klub Pardubice, z.s. 21.00
13 Magda Pavlíková Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 21.00 Barbora Teplá Beachpoint z. s. 21.00
13 Petra Klikarová Prague beach team, z.s. 21.00 Petra Hroníčková TJ Orion Praha, z.s. 21.00
13 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 21.00 Veronika Čurdová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 21.00
17 Kamila Nemastová Volejbal Modřany, z.s. 14.00 Anna Rakovičová Tělocvičná jednota Sokol Řeporyje 14.00
17 Adéla Mazůrková Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 14.00 Markéta Mazůrková Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 14.00
17 Amálie Pížová Beach škola Plzeň, z.s. 14.00 Johana Slabihoudová 14.00
17 Dominika Koubová Prague beach team, z.s. 14.00 Aneta Polívková Prague beach team, z.s. 14.00
17 Nathalie Hadrava Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 14.00 Adéla Beranová VK Lvi Praha, z.s. 14.00
17 Vendula Petřinová Prague beach team, z.s. 14.00 Alina Sedach Prague beach team, z.s. 14.00
17 Aneta Trollerová Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 14.00 Karolína Šoupalová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 14.00
17 Adéla Jarošíková SK Volejbal Klatovy, z.s. 14.00 Michaela Cyrani Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 14.00
25 Laura Cubrová Beach Service club z.s. 7.00 Lucie Kovářová Beach Service club z.s. 7.00
25 Kristýna Eislerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.00 Barbora Karbanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.00
25 Sofie Harazímová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 7.00 Linda Stöckelová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 7.00
28 Magdalena Podrazilová Beach Service club z.s. 3.50 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 3.50
28 Kamila Kašparová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 3.50 Vendula Rusá Beachclub ChaPadlo z.s. 3.50
28 Barbora Andreasová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 3.50 Linda Skoufi Beach Service club z.s. 3.50
© ČVS 2015-2018