Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Přebor Župy J. Máchala – JMK U14


kategorie: Chlapci + dívky
14. 5. 2022

ONLINE VÝSLEDKY A ROZPIS ZÁPASŮ ZDE -> https://docs.google.com/spreadsheets/d/1BYIuv9haSjpL7FjLuBNERkiQ5PWTz9qog550h0ErzZU/edit?usp=sharing

Dívky narozené 2008 a mladší.

Registrace týmů 8:30 – 8:45, začátek prvních zápasů 9:00.

Maximální počet dvojic je 16.

Startovné 350 Kč/dvojici, nutné uhradit předem na webu https://sokolak.isportsystem.cz/ do středy 20:00. Všechny informace k platbě naleznete na těchto stránkách u turnaje.

Přihlašování se uzavírá ve středu ve 23:59 v týdnu před turnajem. Odhlášení možné do čtvrtka 20:00. Poslední změny ve startovní listině a uzávěrka dopřihlášek v předvečer konání turnaje ve 20:00!

Pro účast na turnaji je nutné přinést vyplněné dva dokumenty – čestné prohlášení o bezinfekčnosti a souhlas zákonného zástupce s účastí na turnaji, které najdete v příloze.

Kontakt na organizátora: Kateřina Džavoronoková, 604 688 065, kaca@dzava.cz

 

Covid prohlášení: https://www.cvf.cz/beach_priloha.php?nazev=Covid_prohlaseni_2021.pdf&id=2053

 

Souhlas zákonného zástupce: https://www.cvf.cz/beach_priloha.php?nazev=2021_LEG_Souhlas_zakonneho_zastupce_ABV_vzor.pdf&id=2053

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Eliška Šafaříkova Tělocvičná jednota Sokol Brno I 100.00 Ema Rosi Tělocvičná jednota Sokol Brno I 100.00
2 Klára Červinková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00 Bibiana Havířová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00
3 Jolana Koudelková START B6, z.s. 81.00 Monika Holá START B6, z.s. 81.00
4 Bára Nečasová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 72.90 Lucie Hollanová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 72.90
5 Žofie Heroutová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 65.61 Beáta Chytková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 65.61
5 Lucie Slanařová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 65.61 Natálie Novotná Tělocvičná jednota Sokol Brno I 65.61
5 Dominika Staňková VK Brno, z.s. 65.61 Madlen Benešová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 65.61
5 Zuzana Schejbalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 65.61 Aneta Žižková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 65.61
9 Sára Červinková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 53.14 Lucie Bergerová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 53.14
9 Barbora Šimková START B6, z.s. 53.14 Vendula Schwarzová START B6, z.s. 53.14
9 Dorota Koudelková START B6, z.s. 53.14 Gabriela Hanousková START B6, z.s. 53.14
9 Kristýna Koutná BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 53.14 Amelia Sarah Kucková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 53.14
13 Dorota Sušilová START B6, z.s. 47.83 Emma Velebová START B6, z.s. 47.83
13 Karolína Anna Zukalová START B6, z.s. 47.83 Natálie Chalupková START B6, z.s. 47.83
13 Argi Alday Delgado START B6, z.s. 47.83 Petra Kojecká START B6, z.s. 47.83
13 Lenka Hamrlová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 47.83 Nina Pavloušková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 47.83
© ČVS 2015-2018