Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Přebor Župy J. Máchala – JMK U12


kategorie: Chlapci + dívky
21. 5. 2022

ONLINE VÝSLEDKY A ROZPIS ZÁPASŮ ZDE -> https://docs.google.com/spreadsheets/d/1SaClM27QdGf9eqtBj4dbTBF4xk8dY_2FIRagHlYbOCg/edit?usp=sharing

Dívky narozené 2010 a mladší.

Registrace týmů 8:30 – 8:45, začátek prvních zápasů 9:00.

Maximální počet dvojic je 32.

V případě, že bude více jak 16 týmů, hrají se dva turnaje v jeden den. Jak 1. liga, tak 2. liga začínají shodně v 9:00!

Startovné 250 Kč/dvojici, nutné uhradit předem na webu https://sokolak.isportsystem.cz/ do středy 20:00. Všechny informace k platbě naleznete na těchto stránkách u turnaje.

Přihlašování se uzavírá ve středu ve 23:59 v týdnu před turnajem. Odhlášení možné do čtvrtka 20:00. Poslední změny ve startovní listině a uzávěrka dopřihlášek v předvečer konání turnaje ve 20:00!

Pro účast na turnaji je nutné přinést vyplněné dva dokumenty – čestné prohlášení o bezinfekčnosti a souhlas zákonného zástupce s účastí na turnaji, které najdete v příloze.

Kontakt na organizátora: Kateřina Muchová, 723 800 007, muchovaka@gmail.com

 

Covid prohlášení: https://www.cvf.cz/beach_priloha.php?nazev=Covid_prohlaseni_2021.pdf&id=2053

 

Souhlas zákonného zástupce: https://www.cvf.cz/beach_priloha.php?nazev=2021_LEG_Souhlas_zakonneho_zastupce_ABV_vzor.pdf&id=2053

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Barbora Šimková START B6, z.s. 100.00 Vendula Schwarzová START B6, z.s. 100.00
2 Ina Turečková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00 Nikita Musilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00
3 Laura Čejková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 81.00 Viola Hrdová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 81.00
4 Sabina Hrabinová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 72.90 Lucie Frkalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 72.90
5 Denisa Číková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 65.61 Berta Svobodová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 65.61
5 Adéla Číková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 65.61 Christina Smutná Tělocvičná jednota Sokol Brno I 65.61
5 Ella Foltasová START B6, z.s. 65.61 Tina Zemanová START B6, z.s. 65.61
5 Stella Meixnerová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 65.61 Aneta Prachařová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 65.61
9 Berta Ručková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 53.14 Patricie Škvařilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 53.14
9 Dorota Sušilová START B6, z.s. 53.14 Mia Vacková START B6, z.s. 53.14
9 Anna Kubernátová START B6, z.s. 53.14 Magdalena Němcová START B6, z.s. 53.14
9 Adina Stejskalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 53.14 Aneta Martinková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 53.14
13 Adéla Kliková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 47.83 Aneta Číková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 47.83
13 Tereza Czerneková START B6, z.s. 47.83 Dominika Tůmová START B6, z.s. 47.83
13 Meri Hanáková START B6, z.s. 47.83 Linda Veselá START B6, z.s. 47.83
13 Veronika Lakomá START B6, z.s. 47.83 Karolína Vorlová START B6, z.s. 47.83
© ČVS 2015-2018