ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Letní pohár / Praha (Ládví)


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: ABV - ženy
3. 9. 2022

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: KLIKNĚTE ZDE
-------------------------------

Poznámka 1. 9. 2022:
Dle Hracího řádu, článku 12, odst. 4 byl turnaje zkrácen na jednodenní hraný v sobotu a kapacita zastropována na 16 týmech.

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Lucie Knoblochová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 40.00 Michaela Cyrani Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 40.00
2 Petra Klikarová Prague beach team, z.s. 36.00 Iva Ackermanová Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. 36.00
3 Žaneta Foxová S V B C, z.s. 32.00 Tereza Novotná S V B C, z.s. 32.00
4 Adéla Nečesaná Volleyball Nymburk z.s. 28.00 Jana Fixová VK Dukla Liberec 28.00
5 Laura Cubrová Beach Service club z.s. 24.00 Lucie Kovářová Beach Service club z.s. 24.00
5 Amálie Pížová Beach škola Plzeň, z.s. 24.00 Julie Koupšetová Beach škola Plzeň, z.s. 24.00
5 Tina Kališová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Denisa Králíková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
5 Amálie Kohlová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Julie Kuncová TJ Sokol Jehnice, z.s. 24.00
9 Petra Adamová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 16.00 Markéta Cholenská Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 16.00
9 Barbora Andreasová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 16.00 Linda Skoufi Beach Service club z.s. 16.00
9 Ema Bulíčková VK Lvi Praha, z.s. 16.00 Eliška Wiesnerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00
9 Veronika Mrázková Prague beach team, z.s. 16.00 Barbora Janebová TJ Orion Praha, z.s. 16.00
13 Barbora Grulichová Beach Service club z.s. 12.00 Veronika Vávrová Beach škola Plzeň, z.s. 12.00
13 Tereza Kafková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Nela Hrabinová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
13 Kateřina Navrátilová SK HAMR, z.s. 12.00 Kristýna Holubová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
13 Lucie Svobodová Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 12.00 Barbora Rudická BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00
© ČVS 2015-2018