Letní pohár / Praha (Ládví)


kategorie: Ženy
3. 9. 2022

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: KLIKNĚTE ZDE
-------------------------------

Poznámka 1. 9. 2022:
Dle Hracího řádu, článku 12, odst. 4 byl turnaje zkrácen na jednodenní hraný v sobotu a kapacita zastropována na 16 týmech.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Lucie Knoblochová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 40.00 Michaela Cyrani Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 40.00
2 Petra Holoubková Prague beach team, z.s. 36.00 Iva Ackermanová Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. 36.00
3 Žaneta Foxová S V B C, z.s. 32.00 Tereza Novotná S V B C, z.s. 32.00
4 Adéla Nečesaná S V B C, z.s. 28.00 Jana Fixová VK Dukla Liberec 28.00
5 Laura Cubrová Beach Service club z.s. 24.00 Lucie Kovářová Beach Service club z.s. 24.00
5 Amálie Pížová Beach Service club z.s. 24.00 Julie Koupšetová Beach Service club z.s. 24.00
5 Tina Kališová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Denisa Králíková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
5 Amálie Kohlová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Julie Kuncová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
9 Petra Adamová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 16.00 Markéta Cholenská Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 16.00
9 Barbora Andreasová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 16.00 Linda Skoufi Beach Service club z.s. 16.00
9 Ema Bulíčková VK Lvi Praha, z.s. 16.00 Eliška Wiesnerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00
9 Veronika Mrázková Prague beach team, z.s. 16.00 Barbora Janebová TJ Orion Praha, z.s. 16.00
13 Barbora Grulichová Beach Service club z.s. 12.00 Veronika Vávrová Beach Service club z.s. 12.00
13 Tereza Kafková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Nela Hrabinová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
13 Kateřina Navrátilová SK HAMR, z.s. 12.00 Kristýna Holubová SK HAMR, z.s. 12.00
13 Lucie Svobodová Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 12.00 Barbora Rudická BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00
© ČVS 2015-2018