KÁČATA - CUP - U16 dívky (15ABV) / Brno (Rekreační areál Káčata)


kategorie: Dívky U16
17. 9. 2022

ONLINE VÝSLEDKY A ROZPIS ZÁPASŮ ZDE

Veškeré informace naleznete v přiložených propozicíh k turnaji.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Zuzana Lajkebová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 100.00 Kateřina Kleiblová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 100.00
2 Ema Rosi Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00 Eliška Šafaříkova Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00
3 Aneta Glotzmannová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 80.00 Amálie Ježková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 80.00
4 Emily Moserová SKUP Olomouc, z.s. 70.00 Rozálie Pazderová SKUP Olomouc, z.s. 70.00
5 Lucie Janzová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00 Beáta Chytková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00
5 Melanie Mařanová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00 Žofie Heroutová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00
7 Lea Mífková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 55.00 Sofie Schramková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 55.00
7 Klára Červinková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 55.00 Bibiana Havířová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 55.00
9 Denisa Došková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 50.00 Lucie Matoušková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 50.00
9 Jolana Koudelková START B6, z.s. 50.00 Monika Holá START B6, z.s. 50.00
9 Tereza Patschová SKUP Olomouc, z.s. 50.00 Adéla Dubová SKUP Olomouc, z.s. 50.00
9 Rebeka Achilles SKUP Olomouc, z.s. 50.00 Karolína Indráková SKUP Olomouc, z.s. 50.00
13 Aneta Žižková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00 Zuzana Schejbalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00
13 Tereza Švejcarová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00 Lucie Žemlová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00
13 Eliška Matějů SKUP Olomouc, z.s. 40.00 Vendula Vacková SKUP Olomouc, z.s. 40.00
13 Petra Kojecká START B6, z.s. 40.00 Karolína Anna Zukalová START B6, z.s. 40.00
17 Magda Chládková Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 30.00 Natálie Novotná Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00
17 Sára Červinková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00 Lucie Bergerová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00
17 Barbora Šimková START B6, z.s. 30.00 Vendula Schwarzová START B6, z.s. 30.00
17 Nina Kabátová START B6, z.s. 30.00 Klára Kolevová START B6, z.s. 30.00
17 Kristina Kašíková START B6, z.s. 30.00 Emma Velebová START B6, z.s. 30.00
17 Veronika Fojtášková SKUP Olomouc, z.s. 30.00 Vendula Dubová SKUP Olomouc, z.s. 30.00
17 Dorota Koudelková START B6, z.s. 30.00 Gabriela Hanousková START B6, z.s. 30.00
17 Dorota Sušilová START B6, z.s. 30.00 Adéla Urbánková START B6, z.s. 30.00
© ČVS 2015-2018