ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Beachliga Ženy 4. kolo (15ABV) / Hamr - Záběhlice


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: beachliga ženy
žebříček pro propsání bodů: ABV - ženy
14. 1. 2023

Krajský turnaj - Praha

Veškeré informace k turnajům PBL v obecných propozicích. 

Startovní listina kategorie DOSPĚLÍ: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize.

Startovné: 800,-Kč/tým - hradí se pořadatelům v místě konání.

Začátek turnaje: 

sobota ženy 2.liga       8:30 h (prezence v hale 08:00h) 

sobota ženy 1.liga      14:00 h (prezence v hale 13:30 h )

 

Počet hracích kurtů: 6

 

Organizátor:  Richterová Anna, tel.  602882445, e-mail:  anna.richterova@hamrsport.cz

Supervizor:  Hadrava Milan, tel.739549005, e-mail: milan.hadrava@hamrsport.cz 

 

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápis Body propisJménoOddílBody zápis Body propis
1 Silvia Poszmiková SVK 200.00 15.00 Zuzana Reginová SVK 200.00 15.00
2 Lucie Nosálková SK HAMR, z.s. 180.00 13.50 Linda Francová SK HAMR, z.s. 180.00 13.50
3 Anna Křížová Beachklub Ládví z.s. 162.00 12.15 Klára Selicharová Beachklub Ládví z.s. 162.00 12.15
4 Petra Šimonovská Prague beach team, z.s. 145.80 10.94 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 145.80 10.94
5 Laura Kubištová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 131.22 9.84 Eliška Trněná Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 131.22 9.84
5 Veronika Čurdová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 131.22 9.84 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 131.22 9.84
7 Iva Ackermanová Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. 118.00 8.85 Lenka Mrázová Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 118.00 8.85
7 Petra Mihálová Sportovní klub Meteor Praha 118.00 8.85 Valerie Bizzuto SK Dansport Praha, z.s. 118.00 8.85
9 Amélie Cyroňová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 106.28 7.97 Amálie Pížová Beach škola Plzeň, z.s. 106.28 7.97
9 Klára Nosálková SK HAMR, z.s. 106.28 7.97 Eliška Kučerová SK HAMR, z.s. 106.28 7.97
11 Eliška Hemerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 106.28 7.97 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 106.28 7.97
11 Simona Pavelková Prague beach team, z.s. 106.28 7.97 Silvie Vaňková Prague beach team, z.s. 106.28 7.97
13 Laura Cubrová Beach Service club z.s. 95.66 7.17 Lucie Kovářová Beach Service club z.s. 95.66 7.17
13 Monika Černá Volejbal Červený Kostelec, z.s. 95.66 7.17 Kateřina Bártová TJ KRALUPY, z.s. 95.66 7.17
15 Kristýna Eislerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 95.66 7.17 Barbora Karbanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 95.66 7.17
15 Tereza Hrnčiarová Prague beach team, z.s. 95.66 7.17 Petra Klikarová Prague beach team, z.s. 95.66 7.17
101 Nikola Vrchotová SK-V 41 Tábor z.s. 106.28 7.97 Soňa Poláčková Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 106.28 7.97
102 Terezie Kamešová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 95.66 7.17 Oldřiška Žídková SK HAMR, z.s. 95.66 7.17
103 Olga Malůšková SK HAMR, z.s. 86.10 6.46 Jana Mikisková Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice 86.10 6.46
104 Lucie Bímová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 77.48 5.81 Sára Müllerová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 77.48 5.81
105 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 71.74 5.38 Kateřina Kunešová Beach Service club z.s. 71.74 5.38
105 Barbora Andreasová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 71.74 5.38 Linda Skoufi Beach Service club z.s. 71.74 5.38
107 Aneta Štěpánková Prague beach team, z.s. 62.76 4.71 Sára Hodrová Prague beach team, z.s. 62.76 4.71
107 Adéla Šimíčková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 62.76 4.71 Anna Šimíčková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 62.76 4.71
109 Justina Ronovská Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 56.48 4.24 Karolína Krčmářová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 56.48 4.24
110 Barbora Grulichová Beach Service club z.s. 56.48 4.24 Adéla Kadlecová Beach Service club z.s. 56.48 4.24
111 Johana Stibůrková TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 56.48 4.24 Eliška Wiesnerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 56.48 4.24
111 Denisa Bozsokiová SK HAMR, z.s. 56.48 4.24 Michaela Vohnoutová SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 56.48 4.24
113 Petra Šebková Prague beach team, z.s. 50.84 3.81 Rozálie Hejná Medvědi Praha, z.s. 50.84 3.81
114 Johana Regentová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 50.84 3.81 Barbora Mauleová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 50.84 3.81
115 Veronika Vávrová Beach škola Plzeň, z.s. 50.84 3.81 Taťána Chalušová Beach škola Plzeň, z.s. 50.84 3.81
116 Žofie Kořánová Beach Service club z.s. 50.84 3.81 Anna Vejvodová Beach Service club z.s. 50.84 3.81
© ČVS 2015-2018