ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Beachliga Ženy 1. kolo (15ABV) / PBT

Sibeliova 368, Praha - Střešovice
kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: beachliga ženy
23. 10. 2022

Krajský turnaj - Praha

 

Start: 1.ligy v 8:30 a registrace 8:00 v případě 2.ligy start 14:00 a registrace 13:30).

V případě konání jen jedné ligy tak start je v 9:00 a registrace 8:30.

Kontakt na organizátora Kryštof Němec 723542206.

Případné odhlášky a změny Jiří Slavík 724785331.

 

Veškeré informace k turnajům PBL v obecných propozicích ( v příloze).

 

Startovní listina kategorie DOSPĚLÍHlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize.

Startovné800,-Kč/tým - hradí se pořadatelům v místě konání.

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Lucie Nosálková SK HAMR, z.s. 200.00 Linda Francová SK HAMR, z.s. 200.00
2 Iva Ackermanová Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. 180.00 Lenka Mrázová Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 180.00
3 Magda Pavlíková Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 162.00 Barbora Teplá Beachpoint z. s. 162.00
4 Barbora Janebová TJ Orion Praha, z.s. 145.80 Valerie Bizzuto SK Dansport Praha, z.s. 145.80
5 Kamila Nemastová Volejbal Modřany, z.s. 131.22 Anna Rakovičová Tělocvičná jednota Sokol Řeporyje 131.22
5 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 131.22 Eliška Hemerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 131.22
7 Klára Nosálková SK HAMR, z.s. 118.00 Amálie Báčová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 118.00
7 Veronika Čurdová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 118.00 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 118.00
9 Alina Sedach Prague beach team, z.s. 106.28 Dominika Koubová Prague beach team, z.s. 106.28
9 Anna Pavlovová TJ Lokomotiva Břeclav volejbalový oddíl, pobočný spolek 106.28 Oldřiška Žídková SK HAMR, z.s. 106.28
11 Barbora Románová Sportovní klub Start Praha z.s. 106.28 Petra Mihálová Sportovní klub Meteor Praha 106.28
11 Petra Šimonovská Prague beach team, z.s. 106.28 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 106.28
13 Karolína Šašková Beach Service club z.s. 95.66 Petra Hroníčková TJ Orion Praha, z.s. 95.66
14 Eliška Wiesnerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 95.66 Magdalena Němcová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 95.66
0 Laura Kubištová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 0 Anna Šimíčková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 0
0 Michaela Cyrani Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 0 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 0
0 Klára Falcmanová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 0 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 0
101 Daniela Urešová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 106.28 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 106.28
102 Tereza Hrnčiarová Prague beach team, z.s. 95.66 Petra Klikarová Prague beach team, z.s. 95.66
103 Kateřina Smetanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 86.10 Anna Kellerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 86.10
104 Nikola Vrchotová SK-V 41 Tábor z.s. 77.48 Klára Klimtová Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 77.48
105 Simona Pavelková Prague beach team, z.s. 71.74 Silvie Vaňková Prague beach team, z.s. 71.74
105 Denisa Bozsokiová SK HAMR, z.s. 71.74 Karolína Michajlíková TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 71.74
107 Nicole Míková Beach Aréna Ústí n. L., z.s. 62.76 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 62.76
107 Barbora Karbanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 62.76 Kristýna Eislerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 62.76
109 Lada Brančíková Prague beach team, z.s. 56.48 Hana Vanerová Prague beach team, z.s. 56.48
109 Barbora Andreasová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 56.48 Linda Skoufi Beach Service club z.s. 56.48
111 Adéla Dvořáková Prague beach team, z.s. 56.48 Markéta Lakomá Prague beach team, z.s. 56.48
111 Alžběta Kejnovská SK HAMR, z.s. 56.48 Eliška Nekolová TJ Břevnov, z.s 56.48
113 Michaela Štětková Beach Aréna Ústí n. L., z.s. 50.84 Anna Vodňanská Beach Aréna Ústí n. L., z.s. 50.84
114 Michaela Bártová Spikes Nebušice, z.s. 50.84 Johana Zápotocká Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 50.84
© ČVS 2015-2018