Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Beachliga Muži 4. kolo (15ABV) / Hamr - Záběhlice


kategorie: Muži
žebříček pro zapsání bodů: beachliga muži
žebříček pro propsání bodů: ABV - muži
7. 1. 2023

Krajský turnaj - Praha

Veškeré informace k turnajům PBL v obecných propozicích. 

Startovní listina kategorie DOSPĚLÍ: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize.

Startovné: 800,-Kč/tým - hradí se pořadatelům v místě konání.

 

SK HAMR, Záběhlická, Praha 10 -  muži  7.1.2023

 

Začátek turnajů: 

sobota muži 1.liga       9:00 h (prezence v hale 08:30 h) 

sobota muži 2.liga      14:00 h (prezence v hale 13:30 h )

 

Počet hracích kurtů: 4 

 

Organizátor:  Richterová Anna, tel.  602882445, e-mail:  anna.richterova@hamrsport.cz

Supervizor:  Hadrava Milan, tel.739549005, e-mail: milan.hadrava@hamrsport.cz 

 

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápis Body propisJménoOddílBody zápis Body propis
1 Leo Williams RSA 200.00 15.00 Dominik Pavouček SK HAMR, z.s. 200.00 15.00
2 František Knobloch Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 180.00 13.50 Martin Melmuka Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 180.00 13.50
3 Ondřej Kuliš Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 162.00 12.15 Teodor Richard Schinko Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 162.00 12.15
4 Filip Rydval Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 145.80 10.94 David Westphal Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 145.80 10.94
5 Martin Václavík Beachklub Ládví z.s. 131.22 9.84 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 131.22 9.84
5 Jonáš Pešek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 131.22 9.84 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 131.22 9.84
7 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 118.00 8.85 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 118.00 8.85
7 Jiří Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 118.00 8.85 Ondřej Šíra Tělocvičná jednota Sokol Brno I 118.00 8.85
9 Oskar Hofman Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 106.28 7.97 Filip Rieger Volejbalový klub Hronov, z.s. 106.28 7.97
10 Petr Polášek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 106.28 7.97 Pavel Blaschke TJ ASTRA Zahradní Město, z.s. 106.28 7.97
11 Kryštof Volf Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 106.28 7.97 Richard Vacenovský SK PROSEK PRAHA 106.28 7.97
12 Ondřej Neumann Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 106.28 7.97 Lukáš Gažar Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 106.28 7.97
13 Tomáš Kovář Beach volejbal SK Slavia Praha, občanské sdružení 95.66 7.17 Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 95.66 7.17
14 Šimon Priadka SVK 95.66 7.17 Herbert Waage BeachPunk Team z.s. 95.66 7.17
15 Miroslav Smetana Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek 95.66 7.17 Petr Šádek Tělocvičná jednota Sokol Řevnice 95.66 7.17
16 Jan Leden Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 95.66 7.17 Matouš Hlaváček Tělocvičná jednota Sokol Roztoky u Prahy 95.66 7.17
101 Josef Jeřicha Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 106.28 7.97 Vojtěch Novotný Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 106.28 7.97
102 Karel Šteker Prague beach team, z.s. 95.66 7.17 Ondřej Beneš Prague beach team, z.s. 95.66 7.17
103 Martin Bielka SVK 86.10 6.46 Denis Lapoš SVK 86.10 6.46
104 Lukáš Olšanský Prague beach team, z.s. 77.48 5.81 Tomáš Váňa Tělocvičná jednota Sokol Praha - Krč 77.48 5.81
105 Jan Předota Prague beach team, z.s. 71.74 5.38 Lukáš Korda Prague beach team, z.s. 71.74 5.38
105 Libor Šachl Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 71.74 5.38 Ondrej Spisiak SVK 71.74 5.38
107 Michal Šenkeřík BeachPunk Team z.s. 62.76 4.71 Jiří Milek BeachPunk Team z.s. 62.76 4.71
107 Daniel Krejčí Kladno volejbal cz 62.76 4.71 Juraj Kozic SVK 62.76 4.71
109 Ihor Skvortsov UKR 56.48 4.24 Vasyl Kovpashko UKR 56.48 4.24
110 Illia Manushyn UKR 56.48 4.24 Daniel Maldonado Prague beach team, z.s. 56.48 4.24
© ČVS 2015-2018