Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Gala Cup, Zlín


kategorie: Dívky U20
2. 6. 2012 - 3. 6. 2012

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Hana Třešňáková 40.00 Barbora Pilátová 40.00
2 Gabriela Gergelyová 36.00 Patricia Voznicová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00
3 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 32.00 Natálie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 32.00
4 Hana Klimešová SK Hlincovka, z.s. 28.00 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 28.00
5 Štěpánka Gergelyová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 24.00 Tereza Randýsková Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 24.00
6 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 24.00 Vladimíra Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 24.00
7 Magdalena Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 20.00 Anna Popková Sportovní klub Meteor Praha 20.00
8 Erika Rešutíková SVK 20.00 Veronika Richweissová SVK 20.00
9 Nicole Dostálová Prague beach team, z.s. 16.00 Eliška Chmelařová 16.00
10 Tereza Ansorgeová VK Moravská Slávia Brno, z.s. 16.00 Žaneta Kalmárová Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 16.00
11 Lucie Kubátová 16.00 Eva Klimešová SK Hlincovka, z.s. 16.00
12 Nicola Murínová SVK 16.00 Silvia Murínová SVK 16.00
13 Klára Čuhelová 12.00 Barbora Jochmanová Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice 12.00
14 Kristýna Adamčíková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 12.00 Aneta Chludová TJ OP Prostějov 12.00
15 Tereza Pelikánová Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 12.00 Klára Vyklická Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 12.00
16 Anna Marie Lauermannová Sportovní klub Meteor Praha 12.00 Kateřina Ančincová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 12.00
17 Petra Šebková Tělocvičná jednota Sokol Modřany 8.00 Michaela Rákosová 8.00
18 Tereza Červeňáková 8.00 Kateřina Vodáková TJ Baník Svatava, z.s. 8.00
19 Anna Přibylová Volejbal Přerov, z.s. 8.00 Kristýna Vršecká 8.00
20 Anna Kurková Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 8.00 Eliška Hrabová TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší "z.s." 8.00
21 Tereza Votrubová SK Hlincovka, z.s. 8.00 Veronika Votrubová SK Hlincovka, z.s. 8.00
22 Jana Konášová Tělocvičná jednota Sokol Modřany 8.00 Veronika Valčáková 8.00
23 Jana Mikulajová VK AUSTIN Vsetín z.s. 8.00 Lenka Mikulajová TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek 8.00
© ČVS 2015-2018