Beachliga Ženy 5. kolo (15ABV) / Ládví

Chabařovická 1125, Praha - Kobylisy
kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: beachliga ženy
žebříček pro propsání bodů: Ženy
5. 2. 2023

Krajský turnaj - Praha

Veškeré informace k turnajům PBL v obecných propozicích. 

Startovní listina kategorie DOSPĚLÍ: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize.

Startovné: 800,-Kč/tým - hradí se pořadatelům v místě konání.

 Uzávěrka přihlášek 1.2.2023 22:00

Prezence: 9:00 

Začátek: 9:15

Přílohy

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápis Body propisJménoOddílBody zápis Body propis
1 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 200.00 15.00 Karolína Šašková Beach Service club z.s. 200.00 15.00
2 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 180.00 13.50 Valentýna Hynková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 180.00 13.50
3 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 162.00 12.15 Daniela Urešová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 162.00 12.15
4 Anna Křížová Beachklub Ládví z.s. 145.80 10.94 Alžběta Skopová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 145.80 10.94
5 Katarina Kapralova SVK 131.22 9.84 Zuzana Reginová SVK 131.22 9.84
6 Adéla Beranová VK Lvi Praha, z.s. 131.22 9.84 Eliška Kadeřábková SK HAMR, z.s. 131.22 9.84
7 Olga Malůšková SK HAMR, z.s. 118.00 8.85 Jana Krupařová Univerzitní sportovní klub Pardubice, z.s. 118.00 8.85
8 Kamila Nemastová Volejbal Modřany, z.s. 118.00 8.85 Anna Rakovičová Tělocvičná jednota Sokol Řeporyje 118.00 8.85
9 Iva Ackermanová Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. 106.28 7.97 Lenka Mrázová Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 106.28 7.97
9 Anna Pavlovová TJ Lokomotiva Břeclav volejbalový oddíl, pobočný spolek 106.28 7.97 Oldřiška Žídková SK HAMR, z.s. 106.28 7.97
11 Veronika Čurdová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 106.28 7.97 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 106.28 7.97
11 Simona Pavelková Prague beach team, z.s. 106.28 7.97 Silvie Vaňková Prague beach team, z.s. 106.28 7.97
13 Laura Kubištová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 95.66 7.17 Eliška Trněná Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 95.66 7.17
14 Kateřina Smetanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 95.66 7.17 Anna Kellerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 95.66 7.17
15 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 95.66 7.17 Eliška Hemerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 95.66 7.17
16 Markéta Cholenská Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 95.66 7.17 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 95.66 7.17
101 Zuzana Dvořáková Prague beach team, z.s. 106.28 7.97 Jitka Korecká Prague beach team, z.s. 106.28 7.97
102 Simona Sladková Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 95.66 7.17 Barbora Kolářová Sportovní klub Meteor Praha 95.66 7.17
103 Nikola Vrchotová SK-V 41 Tábor z.s. 86.10 6.46 Klára Klimtová Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 86.10 6.46
104 Anna Stará Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 77.48 5.81 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 77.48 5.81
105 Petra Šebková Prague beach team, z.s. 71.74 5.38 Rozálie Hejná Medvědi Praha, z.s. 71.74 5.38
105 Barbora Andreasová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 71.74 5.38 Linda Skoufi Beach Service club z.s. 71.74 5.38
107 Johana Regentová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 62.76 4.71 Barbora Mauleová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 62.76 4.71
© ČVS 2015-2018