Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Beachliga Muži 5. kolo (15ABV) / Ládví

Chabařovická 1125, Praha - Kobylisy
kategorie: Muži
žebříček pro zapsání bodů: beachliga muži
žebříček pro propsání bodů: ABV - muži
4. 2. 2023

Krajský turnaj - Praha

Veškeré informace k turnajům PBL v obecných propozicích. 

Startovní listina kategorie DOSPĚLÍ: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize.

Startovné: 800,-Kč/tým - hradí se pořadatelům v místě konání.

Datum uzávěrky přihlášek: 1.2.2023 22:00

 

Přílohy

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápis Body propisJménoOddílBody zápis Body propis
1 Robert Kufa Tělocvičná jednota Sokol Brno I 200.00 15.00 Leo Williams RSA 200.00 15.00
2 František Knobloch Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 180.00 13.50 Martin Melmuka Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 180.00 13.50
3 David Lenc Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 162.00 12.15 Filip Habr Kladno volejbal cz 162.00 12.15
4 Jan Žídek Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 145.80 10.94 Šimon Bambas Volejbalový klub Příbram z.s. 145.80 10.94
5 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 131.22 9.84 Jiří Dostál Beach Service club z.s. 131.22 9.84
5 Martin Václavík Beachklub Ládví z.s. 131.22 9.84 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 131.22 9.84
7 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 118.00 8.85 Adam Waber Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 118.00 8.85
7 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 118.00 8.85 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 118.00 8.85
9 Michal Šenkeřík BeachPunk Team z.s. 106.28 7.97 Jiří Milek BeachPunk Team z.s. 106.28 7.97
9 Kryštof Volf Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 106.28 7.97 Sebastian Siebenstich Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 106.28 7.97
11 Filip Pecserke BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 106.28 7.97 Ioannis Spyroglou GRE 106.28 7.97
11 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 106.28 7.97 Pavel Blaschke TJ ASTRA Zahradní Město, z.s. 106.28 7.97
13 Karel Šteker Prague beach team, z.s. 95.66 7.17 Ondřej Beneš Prague beach team, z.s. 95.66 7.17
14 Jan Předota Prague beach team, z.s. 95.66 7.17 Lukáš Korda Prague beach team, z.s. 95.66 7.17
15 Viktor Kadeřábek BeachPunk Team z.s. 95.66 7.17 Ondřej Šíra Tělocvičná jednota Sokol Brno I 95.66 7.17
16 Kryštof Jireš SK PROSEK PRAHA 95.66 7.17 Richard Vacenovský SK PROSEK PRAHA 95.66 7.17
101 Bence Tari HUN 106.28 7.97 Akos Veress HUN 106.28 7.97
102 Marton Udvarhelyi HUN 95.66 7.17 Bálint Bogáncs HUN 95.66 7.17
103 Illia Manushyn UKR 86.10 6.46 Michal Frolov Prague beach team, z.s. 86.10 6.46
104 Daniel Krejčí Kladno volejbal cz 77.48 5.81 Juraj Kozic SVK 77.48 5.81
105 Ihor Skvortsov UKR 71.74 5.38 Vasyl Kovpashko UKR 71.74 5.38
106 Denis Lapoš SVK 71.74 5.38 Martin Bielka SVK 71.74 5.38
© ČVS 2015-2018