Beachliga Muži 6. kolo (15ABV) / Pankrác

Horáčkova 1100, Praha - Krč
kategorie: Muži
žebříček pro zapsání bodů: beachliga muži
žebříček pro propsání bodů: Muži
11. 3. 2023

Krajský turnaj - Praha

Veškeré informace k turnajům PBL v obecných propozicích. 

Startovní listina kategorie DOSPĚLÍ: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize.

Startovné: 800,-Kč/tým - hradí se pořadatelům v místě konání.

 

Beachliga Muži - sobota 11.3. - 1.liga + 2.liga zároveň - prezence 8:45 (začátek hry cca. v 9:00)

areál Beachklubu Pankrác - Horáčkova 1100, Praha 4 Pankrác, vstup do areálu z ulice Bartákova

Organizátor: Petr Gemroth, tel. 739 288 653 e-mail: rezervace@beachklub.cz

 

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápis Body propisJménoOddílBody zápis Body propis
1 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 200.00 15.00 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 200.00 15.00
2 Matěj Kollár SVK 180.00 13.50 Pavel Blaschke TJ ASTRA Zahradní Město, z.s. 180.00 13.50
3 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 160.00 12.00 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 160.00 12.00
4 Jan Leden Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 140.00 10.50 Matouš Hlaváček Tělocvičná jednota Sokol Roztoky u Prahy 140.00 10.50
5 Herbert Waage BeachPunk Team z.s. 120.00 9.00 David Svrček BeachPunk Team z.s. 120.00 9.00
6 Sebastian Siebenstich Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 120.00 9.00 Richard Lego Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 120.00 9.00
7 Matyáš Perner Beach Service club z.s. 100.00 7.50 Daniel Kolouch Beach Service club z.s. 100.00 7.50
7 Nikita Mikhailov RUS 100.00 7.50 Ihor Skvortsov UKR 100.00 7.50
9 Karel Šteker Prague beach team, z.s. 80.00 6.00 Kryštof Volf Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 80.00 6.00
10 Viktor Kadeřábek BeachPunk Team z.s. 70.00 5.25 Ondřej Šíra Tělocvičná jednota Sokol Brno I 70.00 5.25
11 Ioannis Spyroglou GRE 70.00 5.25 Filip Pecserke BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 70.00 5.25
11 Daniel Krejčí Kladno volejbal cz 70.00 5.25 Juraj Kozic SVK 70.00 5.25
13 Illia Manushyn UKR 60.00 4.50 Tobiáš Brňák Prague beach team, z.s. 60.00 4.50
14 Jan Petera Prague beach team, z.s. 50.00 3.75 Oskar Matl Prague beach team, z.s. 50.00 3.75
15 Michal Šenkeřík BeachPunk Team z.s. 50.00 3.75 Jiří Milek BeachPunk Team z.s. 50.00 3.75
16 Jiří Knop Prague beach team, z.s. 50.00 3.75 Daniel Maldonado Prague beach team, z.s. 50.00 3.75
17 Ondřej Turek Beach Service club z.s. 40.00 3.00 Adam Votoček Beach Service club z.s. 40.00 3.00
18 Erich Winkler Beach Service club z.s. 20.00 1.50 Richard Vacenovský SK PROSEK PRAHA 20.00 1.50
19 Jan Předota Prague beach team, z.s. 20.00 1.50 Lukáš Korda Prague beach team, z.s. 20.00 1.50
© ČVS 2015-2018