Beachliga Muži 7. kolo (15ABV) / ABC Braník


kategorie: Muži
žebříček pro zapsání bodů: beachliga muži
žebříček pro propsání bodů: Muži
1. 4. 2023

Krajský turnaj - ABC Braník, Za Mlýnem 10, Praha 4

 

1.liga prezence: 8:45 na recepci v budově

Začátek turnaje: 9:00

2.liga prezence: 13:15

Začátek turnaje: 13:30

Startovní listina kategorie DOSPĚLÍ: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize.

Startovné: 800,-Kč/tým - hradí se pořadatelům v místě konání.

Organizátor: Tomáš Jedlička, 608 880 335, tomas@beachbranik.cz

 

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápis Body propisJménoOddílBody zápis Body propis
1 Matyáš Ježek Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 200.00 15.00 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 200.00 15.00
2 Matyáš Jachnicki Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 180.00 13.50 František Pihera Volejbalový klub Příbram z.s. 180.00 13.50
3 David Lenc Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 160.00 12.00 David Westphal Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 160.00 12.00
4 Martin Václavík Beachklub Ládví z.s. 140.00 10.50 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 140.00 10.50
5 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 120.00 9.00 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 120.00 9.00
5 Leo Williams RSA 120.00 9.00 Robert Kufa Beach Service club z.s. 120.00 9.00
7 Jan Žídek Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 100.00 7.50 Šimon Bambas Volejbalový klub Příbram z.s. 100.00 7.50
7 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 100.00 7.50 Jan Mrkous VK Lvi Praha, z.s. 100.00 7.50
9 Jan Leden Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 80.00 6.00 Matouš Hlaváček Tělocvičná jednota Sokol Roztoky u Prahy 80.00 6.00
9 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 80.00 6.00 Filip Rydval Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 80.00 6.00
11 Daniel Kolouch Beach Service club z.s. 70.00 5.25 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 70.00 5.25
11 Vlastimil Němeček Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 70.00 5.25 Vojtěch Poledník Prague beach team, z.s. 70.00 5.25
13 Richard Vacenovský SK PROSEK PRAHA 60.00 4.50 Kryštof Volf Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 60.00 4.50
13 František Knobloch Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 60.00 4.50 Ivo Hulpach Volejbalový klub Příbram z.s. 60.00 4.50
15 Matěj Dvořák Prague beach team, z.s. 50.00 3.75 Daniel Maldonado Prague beach team, z.s. 50.00 3.75
15 Lukáš Gažar Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 50.00 3.75 Ruben Bartek Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 50.00 3.75
101 Oskar Hofman Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 40.00 3.00 Filip Rieger Volejbalový klub Hronov, z.s. 40.00 3.00
102 Ondřej Šimša Prague beach team, z.s. 26.66 2.00 Juraj Kozic SVK 26.66 2.00
103 Ondřej Beneš Prague beach team, z.s. 20.00 1.50 Lukáš Korda Prague beach team, z.s. 20.00 1.50
104 Michal Frolov Prague beach team, z.s. 20.00 1.50 Ihor Skvortsov UKR 20.00 1.50
105 Illia Manushyn UKR 20.00 1.50 Oleksii Nikitin UKR 20.00 1.50
106 Erich Winkler Beach Service club z.s. 13.30 1.00 Vítězslav Šimek Beach Service club z.s. 13.30 1.00
© ČVS 2015-2018