Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Gala Cup, Střešovice (oblastní)


kategorie: Dívky U20
13. 5. 2012
Kvalifikace na turnaj Gala Cup JUNIORKY - Střešovice bude zahájena prvními zápasy v sobotu 12.5. v 16h.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Hana Třešňáková 20.00 Barbora Pilátová 20.00
2 Hana Klimešová Volejbal Rudolfov, z.s. 18.00 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 18.00
3 Štěpánka Gergelyová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 16.00 Gabriela Gergelyová 16.00
4 Jana Forejtová Volejbalový klub Slavia Plzeň, z.s. 14.00 Kateřina Valková Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 14.00
5 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 11.00 Natálie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 11.00
6 Julie Havlínová Sportovní klub Španielka Řepy z.s. 11.00 Nora Havlínová 11.00
7 Tereza Randýsková Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 11.00 Martina Szepová 11.00
8 Simona Bajusz VK Prostějov, spolek 11.00 Barbora Třešňáková 11.00
9 Anna Popková Sportovní klub Meteor Praha 8.00 Magdalena Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 8.00
10 Rebeka Hanková 8.00 Sofie Sticzayová 8.00
11 Kateřina Marková TJ Lokomotiva Plzeň z.s. 8.00 Denisa Velíšková Volejbalový klub Slavia Plzeň, z.s. 8.00
12 Štěpánka Kotrbová Sportovní klub Šťáhlavy, z.s. 8.00 Patricia Voznicová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 8.00
13 Pavla Průchová 6.00 Petra Šebková Tělocvičná jednota Sokol Modřany 6.00
14 Jana Šebková Tělovýchovná jednota Malešice, z.s. 6.00 Michaela Rákosová 6.00
15 Tereza Červeňáková 6.00 Kateřina Vodáková TJ Baník Svatava, z.s. 6.00
16 Tereza Cislerová SK Hlincovka, z.s. 6.00 Lucie Kubátová 6.00
© ČVS 2015-2018