Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Pohár ČVS,Opava


kategorie: Muži
19. 5. 2012 - 20. 5. 2012

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 30.00 Jaroslav Pavlas Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 30.00
2 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 27.00 Tomáš Mužík Tělocvičná jednota Sokol Modřany 27.00
3 Petr Nezdařil Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 24.00 Tomáš Božek START B6, z.s. 24.00
4 Marek Šimko START B6, z.s. 21.00 Igor Stejskal Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 21.00
5 Dalibor Michalec Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 18.00 Tomáš Michalec Beach Volley Club Olomouc 18.00
6 Filip Hanák TJ Sokol Palkovice 18.00 Michal Provazník Blue Volley Ostrava, z.s. 18.00
7 Tomáš Hakl VK Lvi Praha, z.s. 15.00 Pavel Krč Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 15.00
8 Marek Gelnar VK Polanka nad Odrou, z.s. 15.00 Richard Mauler Volejbal Ostrava, s.r.o. 15.00
9 Radek Matela Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 12.00 Martin Špalek Tělovýchovná jednota Sokol Troubky z.s. 12.00
10 Jan Rodek Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita, z.s. 12.00 Matěj Štika Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita, z.s. 12.00
11 Dominik Fořt VK Ostrava, s.r.o. 12.00 Petr Doubravský Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 12.00
12 Jan Suchý TJ NETOLICE 1892, z.s. 12.00 Luděk Filip TJ NETOLICE 1892, z.s. 12.00
13 Michal Koláček Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 9.00 Radek Dostál SK Kojetín 2016, z.s. 9.00
14 Petr Dohnal TJ LIGNUM - Morávka 9.00 Lukáš Klimek 9.00
15 Jiří Plachý TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 9.00 Michal Michajlec 9.00
16 Ondřej Kupka Sportovní klub AZ Kylešovice 9.00 Jan Zajíc Happy Sport Opava, z.s. 9.00
17 Michal Valík BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 6.00 Jiří Holuša Sportovní klub AZ Kylešovice 6.00
18 Radek Šoltys Blue Volley Ostrava, z.s. 6.00 Martin Šalplachta 6.00
19 Petr Boček TJ LIGNUM - Morávka 6.00 Václav Kotas TJ LIGNUM - Morávka 6.00
20 Matúš Varga Prague beach team, z.s. 6.00 Jan Sequens Prague beach team, z.s. 6.00
21 Ladislav Kadula Sportovní klub AZ Kylešovice 6.00 Jan Kanovský Sportovní klub AZ Kylešovice 6.00
22 David Borovec Volejbalový klub Beskydy Frýdlant nad Ostravicí z.s. 6.00 Jakub Smetana VK Polanka nad Odrou, z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018