Halové Mistrovství ČR / Praha (SK Hamr)


kategorie: Muži
žebříček pro zapsání bodů: Muži
11. 3. 2023

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: KLIKNĚTE ZDE

---------------------------------------

Poznámka 12.2. 2023

Turnaj je pouze pro občany České republiky.

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 70.00 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 70.00
2 Robert Kufa Beach Service club z.s. 63.00 Martin Melmuka Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 63.00
3 Tadeáš Trousil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 56.00 Adam Waber Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 56.00
4 Jakub Vála Beach Service club z.s. 49.00 Adam Štoček Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 49.00
5 Tomáš Pála Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 42.00 Ondřej Šotola Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 42.00
5 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 42.00 Jan Beran Beach Service club z.s. 42.00
7 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 35.00 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 35.00
7 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 35.00 Jiří Dostál Beach Service club z.s. 35.00
9 Matyáš Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00 Štěpán Havlín Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00
9 Martin Václavík Beachklub Ládví z.s. 28.00 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 28.00
9 David Lenc Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 28.00 Filip Habr Kladno volejbal cz 28.00
9 Kryštof Němec Prague beach team, z.s. 28.00 Vojtěch Poledník Prague beach team, z.s. 28.00
13 Teodor Schinko Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 21.00 Ondřej Kuliš Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 21.00
13 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 21.00 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 21.00
13 Tomáš Maixner VK Lvi Praha, z.s. 21.00 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 21.00
13 Oskar Hofman Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 21.00 Jan Bíl Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 21.00
17 David Svrček BeachPunk Team z.s. 14.00 Herbert Waage BeachPunk Team z.s. 14.00
17 Richard Vacenovský SK PROSEK PRAHA 14.00 Miroslav Smetana Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek 14.00
17 Matěj Pražan Tělocvičná jednota Sokol Roztoky u Prahy 14.00 Václav Kurka Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 14.00
20 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 7.00 Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 7.00
20 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 7.00 Daniel Kolouch Beach Service club z.s. 7.00
© ČVS 2015-2018