ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Český pohár U16 (oblastní) / Uherské Hradiště


kategorie: U16 ženy
žebříček pro zapsání bodů: ABV - U16 ženy
21. 5. 2023

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: KLIKNĚTE ZDE

--------------------------------------------------------

Poznámka 9. 5. 2023:

Po přidání nového turnaje ČP U16 v Plzni se oba turnaje stávají oblatními za max. 40 bodů.

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Eliška Šafaříkova Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00 Ema Rosi Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00
2 Zuzana Dundáčková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 36.00 Barbora Dostalíková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 36.00
3 Tereza Nachtneblová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 32.00 Sofie Schramková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 32.00
4 Viktorie Dostálová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 28.00 Eva Sekyrová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 28.00
5 Žofie Heroutová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Zuzana Cejpková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
5 Melanie Mařanová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Lucie Matoušková TJ Sokol Jehnice, z.s. 24.00
5 Beáta Chytková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Tea Sofia Pírová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
5 Tereza Kozáková Beachpoint z. s. 24.00 Anna Burianová Beachpoint z. s. 24.00
9 Klára Lovecká BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00 Madlen Benešová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00
9 Viktorie Klemová Beachpoint z. s. 18.00 Adéla Orlíčková Beachpoint z. s. 18.00
9 Kristýna Koutná BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00 Sára Zitterbartová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00
9 Klára Červinková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00 Bibiana Havířová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00
13 Anna Balaštíková TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. 14.00 Eliška Tomaňová TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. 14.00
13 Natálie Matějíčková TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. 14.00 Nella Pelikánová TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. 14.00
13 Nela Nováková Beachpoint z. s. 14.00 Elen Procházková Beachpoint z. s. 14.00
13 Rozárie Kubínová Beachpoint z. s. 14.00 Veronika Panušová Beachpoint z. s. 14.00
© ČVS 2015-2018