Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Gala Cup, Děčín (oblastní)


kategorie: Dívky U20
26. 5. 2012

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Hana Třešňáková 20.00 Barbora Pilátová 20.00
2 Patricia Voznicová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00 Gabriela Gergelyová 18.00
3 Kateřina Valková Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 16.00 Jana Forejtová Volejbalový klub Slavia Plzeň, z.s. 16.00
4 Nicole Dostálová Prague beach team, z.s. 14.00 Eliška Chmelařová 14.00
5 Hana Klimešová Volejbal Rudolfov, z.s. 0.00 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 0.00
6 Štěpánka Gergelyová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 12.00 Tereza Randýsková Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 12.00
7 Magdalena Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 10.00 Anna Popková Sportovní klub Meteor Praha 10.00
8 Michaela Rákosová 10.00 Daniela Horáková Prague beach team, z.s. 10.00
9 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 8.00 Nora Havlínová 8.00
10 Tereza Votrubová SK Hlincovka, z.s. 8.00 Veronika Votrubová Volejbal Rudolfov, z.s. 8.00
11 Michaela Matějková Tělocvičná jednota Sokol Modřany 8.00 Tereza Sigmundová Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. 8.00
12 Iva Zahálková Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. 8.00 Kateřina Šrajerová Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. 8.00
13 Jana Konášová Tělocvičná jednota Sokol Modřany 6.00 Veronika Valčáková 6.00
14 Barbora Rumlová SK Start Praha 6.00 Veronika Jiránková Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. 6.00
15 Pavla Průchová 6.00 Petra Šebková Tělocvičná jednota Sokol Modřany 6.00
16 Barbora Mikešová 6.00 Tereza Trmalová VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018