Lemansport Český pohár U20 (celostátní) / Praha (Braník)


kategorie: Dívky U20
žebříček pro zapsání bodů: U20 dívky
7. 5. 2023

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: KLIKNĚTE ZDE

--------------------------------------------------------

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Mariana Tomasová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 60.00 Jana Mrkvičková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 60.00
2 Elena Svobodová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 54.00 Adéla Petříková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 54.00
3 Amálie Ebertová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 48.00 Agáta Dušková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 48.00
4 Lenka Veselá S V B C, z.s. 42.00 Tereza Studená S V B C, z.s. 42.00
5 Amálie Pížová Beach škola Plzeň, z.s. 36.00 Anna Gschwentnerová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 36.00
5 Johana Stibůrková TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 36.00 Eliška Wiesnerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00
5 Kristýna Dvořáková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00 Barbora Fialová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00
5 Amélie Maivald Beachklub Ládví z.s. 36.00 Lucie Fibírová Beachklub Ládví z.s. 36.00
9 Natálie Štrůblová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 27.00 Denisa Králíková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 27.00
9 Lenka Ruckensteinerová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 27.00 Adéla Kejřová SK HAMR, z.s. 27.00
9 Tereza Vacková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 27.00 Adéla Šimíčková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 27.00
9 Tereza Kafková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 27.00 Sofie Tkáčová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 27.00
13 Amélie Cyroňová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 21.00 Anna Šimíčková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 21.00
13 Eliška Hemerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 21.00 Valerie Bizzuto SK Dansport Praha, z.s. 21.00
13 Aneta Jásenská TJ ABC Braník, z.s. 21.00 Adéla Hodková TJ ABC Braník, z.s. 21.00
13 Terezie Zatloukalová S V B C, z.s. 21.00 Žaneta Foxová S V B C, z.s. 21.00
17 Johana Regentová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 15.00 Anežka Chárová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 15.00
17 Susanna Faganello Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.00 Emma Basarabova VK Lvi Praha, z.s. 15.00
17 Barbora Řechtáčková Prague beach team, z.s. 15.00 Eliška Kittrichová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 15.00
17 Johana Zápotocká Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 15.00 Rozálie Schvarczová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 15.00
17 Anna Petrová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 15.00 Adéla Borovičková SK Slavia Praha - volejbal, z.s. 15.00
17 Barbora Márová S V B C, z.s. 15.00 Emma Štěpánková VK Lvi Praha, z.s. 15.00
23 Kateřina Navrátilová SK HAMR, z.s. 9.00 Kristýna Holubová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.00
23 Aneta Zápotočná Beachwell Pelhřimov 9.00 Petra Pospíchalová Beachwell Pelhřimov 9.00
23 Alžběta Jůzlová Beachwell Pelhřimov 9.00 Eliška Nováková Beachwell Pelhřimov 9.00
23 Klára Hypšová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 9.00 Magdaléna Bízková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 9.00
23 Adéla Dvořáková Prague beach team, z.s. 9.00 Apolena Šlemrová Prague beach team, z.s. 9.00
© ČVS 2015-2018