Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Prague Beach Team Letní pohár / Praha (Střešovice)


kategorie: Muži
žebříček pro zapsání bodů: ABV - muži
7. 5. 2023

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: klikněte zde

--------------------------------------------------------

Poznámka 15. 4.:

Turnaje bude mít jednodenní hlavní soutěž v neděli 7. 5. Případná kvalifikace v sobotu odpoledne. Viz propozice turnaje.

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 David Lenc Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 40.00 David Westphal Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 40.00
2 František Knobloch Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 36.00 Lukáš Kittel Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 36.00
3 Jakub Vála Beach Service club z.s. 32.00 Adam Štoček Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 32.00
4 Adam Waber Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 28.00 Matyáš Ježek Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 28.00
5 Martin Toufar Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Kryštof Kvíčala Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 24.00
5 Marek Šulc VK Lvi Praha, z.s. 24.00 Martin Hladík Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 24.00
5 Tobiáš Brňák Prague beach team, z.s. 24.00 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 24.00
5 Jan Leden Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Matouš Hlaváček Tělocvičná jednota Sokol Roztoky u Prahy 24.00
9 Filip Rieger Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00 Martin Pihera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00
9 Ondřej Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 16.00 Vít Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 16.00
9 Jan Žídek Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 16.00 Šimon Bambas Volejbalový klub Příbram z.s. 16.00
9 Matěj Kollár SVK 16.00 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 16.00
13 Jiří Knop Prague beach team, z.s. 12.00 Lukáš Olšanský Prague beach team, z.s. 12.00
13 Lukáš Koutný Prague beach team, z.s. 12.00 David Vyoral Prague beach team, z.s. 12.00
13 Martin Kramář BeachPunk Team z.s. 12.00 Jiří Milek BeachPunk Team z.s. 12.00
13 Karel Šteker Prague beach team, z.s. 12.00 Matěj Dvořák Prague beach team, z.s. 12.00
17 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 8.00 Richard Vacenovský SK PROSEK PRAHA 8.00
17 Jan Petera Prague beach team, z.s. 8.00 Jakub Schimmer Prague beach team, z.s. 8.00
19 Ioannis Spyroglou GRE 4.00 Filip Pecserke BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 4.00
19 Ondřej Šíra Tělocvičná jednota Sokol Brno I 4.00 Adam Soudil Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 4.00
19 Kryštof Volf Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 4.00 Daniel Maldonado Prague beach team, z.s. 4.00
19 Jan Předota Prague beach team, z.s. 4.00 Lukáš Korda Prague beach team, z.s. 4.00
19 Jonáš Pešek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 4.00 Vladek Pavelka Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 4.00
19 Ondřej Kuliš Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 4.00 Teodor Richard Schinko Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 4.00
19 Petr Šádek Tělocvičná jednota Sokol Řevnice 4.00 Jaroslav Luprich Sportovní klub Meteor Praha 4.00
© ČVS 2015-2018