ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Polabský Český pohár 1* / Pňov


kategorie: Muži
žebříček pro zapsání bodů: ABV - muži
13. 5. 2023 - 14. 5. 2023

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: KLIKNĚTE ZDE

--------------------------------------------------------

Poznámka 10. 5.:

Kvalifikace bude zahájena v pátek v 16:00.

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Lukáš Kittel Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 70.00 František Knobloch Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 70.00
2 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 63.00 Martin Václavík Beachklub Ládví z.s. 63.00
3 Matyáš Ježek Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 56.00 Adam Waber Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 56.00
4 Vít Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 49.00 Ondřej Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 49.00
5 Matyáš Jachnicki Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 42.00 Martin Hladík Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 42.00
5 Tomáš Pála Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 42.00 Ondřej Šotola Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 42.00
5 David Lenc Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 42.00 David Westphal Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 42.00
5 Robert Kufa Tělocvičná jednota Sokol Brno I 42.00 Martin Melmuka Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 42.00
9 Vojtěch Poledník Prague beach team, z.s. 28.00 Kryštof Němec Prague beach team, z.s. 28.00
9 Jakub Holčík Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 28.00 Tadeáš Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00
9 Jan Mrkous VK Lvi Praha, z.s. 28.00 František Pihera Volejbalový klub Příbram z.s. 28.00
9 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 28.00 Jiří Dostál Beach Service club z.s. 28.00
9 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 28.00 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 28.00
9 Jakub Vála Beach Service club z.s. 28.00 Adam Štoček Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 28.00
9 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 28.00 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 28.00
9 Jan Beran Beach Service club z.s. 28.00 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 28.00
17 Leo Williams RSA 14.00 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 14.00
17 Filip Rieger Volejbalový klub Hronov, z.s. 14.00 Martin Pihera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 14.00
17 Ondřej Horníček BeachPunk Team z.s. 14.00 Pavel Horníček Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 14.00
17 Kryštof Jireš SK PROSEK PRAHA 14.00 Richard Vacenovský SK PROSEK PRAHA 14.00
17 Sebastian Siebenstich Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 14.00 Richard Lego Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 14.00
17 Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 14.00 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 14.00
17 Adam Mrázek Tělovýchovná jednota Holubice, z.s. 14.00 David Masař Tělovýchovná jednota Holubice, z.s. 14.00
17 Tomáš Pavelek Happy Sport Opava, z.s. 14.00 David Svrček BeachPunk Team z.s. 14.00
17 Jan Charousek TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 14.00 Pavel Blaschke TJ ASTRA Zahradní Město, z.s. 14.00
17 Šimon Priadka SVK 14.00 Martin Pavlovský BeachPunk Team z.s. 14.00
17 Jan Žídek Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 14.00 Matěj Dvořák Prague beach team, z.s. 14.00
20 Ondřej Beneš Prague beach team, z.s. 7.00 Lukáš Korda Prague beach team, z.s. 7.00
20 Tobiáš Brňák Prague beach team, z.s. 7.00 Jiří Knop Prague beach team, z.s. 7.00
20 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 7.00 Vítězslav Šimek Beach Service club z.s. 7.00
© ČVS 2015-2018