ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Český pohár U20 (celostátní) / Opava


kategorie: U20 ženy
žebříček pro zapsání bodů: ABV - U20 ženy
14. 5. 2023

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: KLIKNĚTE ZDE

--------------------------------------------------------

Poznámka 10. 5.:

Kvalifikace začne v sobotu 13.5. od 14 hodin (max. 3 kurty).

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Jana Mrkvičková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 60.00 Mariana Tomasová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 60.00
2 Amálie Báčová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 54.00 Magdalena Bohmová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 54.00
3 Tereza Studená S V B C, z.s. 48.00 Lenka Veselá S V B C, z.s. 48.00
4 Vendula Ebertová Sportovní klub Meteor Praha 42.00 Nicol Selicharová Sportovní klub Meteor Praha 42.00
5 Barbora Rudická BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 36.00 Nikola Linhartová TJ OP Prostějov 36.00
5 Elena Svobodová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00 Adéla Petříková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00
5 Agáta Dušková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00 Amálie Ebertová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00
5 Tina Kališová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00 Adéla Jarošíková SK Volejbal Klatovy, z.s. 36.00
9 Lucie Grančaiová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 27.00 Rozálie Mrázová VK Lvi Praha, z.s. 27.00
9 Amélie Cyroňová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 27.00 Anna Šimíčková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 27.00
9 Amálie Kohlová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 27.00 Denisa Králíková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 27.00
9 Žaneta Foxová S V B C, z.s. 27.00 Terezie Zatloukalová S V B C, z.s. 27.00
13 Nikol Schröterová Happy Sport Opava, z.s. 21.00 Jana Smolková Happy Sport Opava, z.s. 21.00
13 Daniela Šrámková Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 21.00 Beata Böhmová Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 21.00
13 Tereza Kafková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 21.00 Nela Hrabinová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 21.00
13 Justina Ronovská Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 21.00 Viktorie Linhartová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 21.00
17 Anna Kadeřávková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.00 Sabina Čiverná Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.00
17 Ema Pavelková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 15.00 Ema Tomanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.00
17 Barbora Fojtášková SKUP Olomouc, z.s. 15.00 Adéla Navrátilová SKUP Olomouc, z.s. 15.00
17 Kristýna Sýkorová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 15.00 Anna Kadlecová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 15.00
17 Hana Arendarčiková Happy Sport Opava, z.s. 15.00 Tereza Varyšová Happy Sport Opava, z.s. 15.00
17 Emily Slaninová Happy Sport Opava, z.s. 15.00 Lucie Benová Happy Sport Opava, z.s. 15.00
23 Gabriela Horáčková Happy Sport Opava, z.s. 9.00 Kristýna Valouchová Happy Sport Opava, z.s. 9.00
23 Valerie Hahnová Happy Sport Opava, z.s. 9.00 Amálie Kropáčová Happy Sport Opava, z.s. 9.00
23 Tereza Uvírová Tělovýchovná jednota Hlučín, z.s. 9.00 Karolína Krybusová Happy Sport Opava, z.s. 9.00
© ČVS 2015-2018