Český pohár U20 (celostátní) / Pelhřimov


kategorie: Dívky U20
žebříček pro zapsání bodů: U20 dívky
20. 5. 2023

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: KLIKNĚTE ZDE

--------------------------------------------------------

POZOR! Jeden ze tří hracích kurtů bude zastřešený bez bočních stěn, zbylé dva budou venkovní. Na zastřešeném kurtu bude odehrána část kvalifikace a část skupinové fáze hlavní soutěže.

Poznámka 17. 5.:

Kvalifikace bude zahájena v 15:00 na 4 hracích kurtech.

Poznámka 19. 5.:

Pořadí utkání bude upraveno z důvodu využití jednoho hracího kurtu pod střechou. Prosíme hráče, aby sledovali rozpis utkání.

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Anna Šimíčková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 60.00 Adéla Šimíčková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 60.00
2 Vendula Ebertová Sportovní klub Meteor Praha 54.00 Monika Škovranová TJ Orion Praha, z.s. 54.00
3 Lenka Ruckensteinerová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 48.00 Adéla Kejřová SK HAMR, z.s. 48.00
4 Julie Koupšetová Beach škola Plzeň, z.s. 42.00 Justina Ronovská Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 42.00
5 Eliška Hemerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00 Valerie Bizzuto SK Dansport Praha, z.s. 36.00
5 Terezie Zatloukalová S V B C, z.s. 36.00 Adéla Jarošíková SK Volejbal Klatovy, z.s. 36.00
5 Johana Regentová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 36.00 Viktorie Linhartová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 36.00
5 Julie Novotná Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00 Barbora Márová S V B C, z.s. 36.00
9 Tereza Vacková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 27.00 Amélie Cyroňová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 27.00
9 Eliška Wiesnerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 27.00 Johana Stibůrková TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 27.00
9 Amálie Pížová Beach škola Plzeň, z.s. 27.00 Stella Jonke Beach Service club z.s. 27.00
9 Lucie Fibírová Beachklub Ládví z.s. 27.00 Amélie Maivald Beachklub Ládví z.s. 27.00
13 Amálie Hupková Beachwell Pelhřimov 21.00 Kristýna Šmídová Beachwell Pelhřimov 21.00
13 Tereza Votavová Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 21.00 Kristýna Jahodová Školní sportovní klub Demlova Jihlava, z.s. 21.00
13 Anna Kadlecová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 21.00 Kristýna Sýkorová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 21.00
13 Beáta Čiverná Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 21.00 Anna Gschwentnerová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 21.00
17 Aneta Zápotočná Beachwell Pelhřimov 15.00 Petra Pospíchalová Beachwell Pelhřimov 15.00
17 Ema Pavelková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 15.00 Ema Tomanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.00
17 Tereza Anton Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.00 Nela Škaloudová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.00
17 Melanie Mařanová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 15.00 Amálie Ježková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 15.00
17 Eliška Šafaříkova Tělocvičná jednota Sokol Brno I 15.00 Ema Rosi Tělocvičná jednota Sokol Brno I 15.00
17 Barbora Grulichová Beach Service club z.s. 15.00 Stela Hummelová Beach Service club z.s. 15.00
23 Jana Opriš Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 9.00 Nikola Holmanová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 9.00
23 Sára Hodrová Prague beach team, z.s. 9.00 Aneta Poláková Prague beach team, z.s. 9.00
23 Karolína Krčmářová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 9.00 Anežka Chárová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 9.00
23 Johana Zápotocká Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 9.00 Adéla Adamcová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.00
23 Klára Červinková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 9.00 Bibiana Havířová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 9.00
© ČVS 2015-2018