ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Český pohár U20 (celostátní) / Chodov u Karlových Varů


kategorie: U20 ženy
žebříček pro zapsání bodů: ABV - U20 ženy
28. 5. 2023

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: KLIKNĚTE ZDE

--------------------------------------------------------

Poznamka 26. 5.:

Kvalifikace bude zahájena v sobotu v 14:00.

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Anna Pavelková S V B C, z.s. 60.00 Kateřina Pavelková S V B C, z.s. 60.00
2 Kristýna Koblížková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 54.00 Alžběta Tomášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 54.00
3 Mariana Tomasová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 48.00 Laura Kubištová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 48.00
4 Tereza Novotná S V B C, z.s. 42.00 Radka Veselá S V B C, z.s. 42.00
5 Rozálie Mrázová VK Lvi Praha, z.s. 36.00 Lucie Grančaiová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 36.00
5 Lucie Nosálková SK HAMR, z.s. 36.00 Linda Francová SK HAMR, z.s. 36.00
5 Amálie Pížová Beach škola Plzeň, z.s. 36.00 Anna Šimíčková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 36.00
5 Gabriela Hrubanová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00 Alžběta Jagelská Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00
9 Adéla Nečesaná Volleyball Nymburk z.s. 27.00 Adéla Jarošíková SK Volejbal Klatovy, z.s. 27.00
9 Žaneta Foxová S V B C, z.s. 27.00 Terezie Zatloukalová S V B C, z.s. 27.00
9 Anna Gschwentnerová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 27.00 Viktorie Linhartová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 27.00
9 Eliška Hemerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 27.00 Valerie Bizzuto SK Dansport Praha, z.s. 27.00
13 Kristýna Holubová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 21.00 Bára Cénková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 21.00
13 Adéla Mazůrková Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 21.00 Andrea Dučinská Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 21.00
13 Johana Stibůrková TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 21.00 Eliška Wiesnerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 21.00
13 Johana Zápotocká Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 21.00 Viktorie Šestáková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 21.00
17 Sára Hodrová Prague beach team, z.s. 15.00 Aneta Poláková Prague beach team, z.s. 15.00
17 Tereza Anton Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.00 Nikola Petrášová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.00
17 Dita Procházková Prague beach team, z.s. 15.00 Adéla Dvořáková Prague beach team, z.s. 15.00
17 Veronika Vávrová Beach škola Plzeň, z.s. 15.00 Taťána Chalušová Beach škola Plzeň, z.s. 15.00
17 Sabina Čiverná Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.00 Anna Kadeřávková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.00
17 Jana Opriš Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 15.00 Nikola Holmanová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 15.00
17 Jana Moravcová Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 15.00 Monika Brodilová Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 15.00
17 Ema Jirešová Vysokoškolský sportovní klub Přírodní vědy UK Praha, spolek 15.00 Karolína Krčmářová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 15.00
17 Lenka Benešová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 15.00 Natálie Nicol Matějčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 15.00
17 Emma Švecová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 15.00 Kristýna Paříková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 15.00
17 Hana Zapfová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 15.00 Bára Vágnerová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 15.00
17 Eliška Kittrichová Beachklub Ládví z.s. 15.00 Adéla Vorasická Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 15.00
© ČVS 2015-2018