Český pohár U20 (celostátní) / Praha (Záběhlice)


kategorie: Dívky U20
žebříček pro zapsání bodů: U20 dívky
2. 7. 2023
ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: KLIKNĚTE ZDE

 

--------------------------------------------------------

 

POZOR! Pro přihlášení na turnaj potřebujete mít včas zaplacený nový členský příspěvek ČVS pro sezónu 2023 / 2024.

 

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Amálie Báčová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 60.00 Michaela Cyrani Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 60.00
2 Elena Svobodová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 54.00 Adéla Petříková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 54.00
3 Jana Mrkvičková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 48.00 Mariana Tomasová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 48.00
4 Tereza Studená S V B C, z.s. 42.00 Lenka Veselá S V B C, z.s. 42.00
5 Lucie Fibírová Beachklub Ládví z.s. 36.00 Amélie Maivald Beachklub Ládví z.s. 36.00
5 Radka Veselá S V B C, z.s. 36.00 Adéla Jarošíková SK Volejbal Klatovy, z.s. 36.00
5 Vendula Ebertová Sportovní klub Meteor Praha 36.00 Nicol Selicharová Sportovní klub Meteor Praha 36.00
5 Tereza Vacková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 36.00 Viktorie Šestáková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 36.00
9 Lenka Ruckensteinerová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 27.00 Adéla Kejřová SK HAMR, z.s. 27.00
9 Valerie Bizzuto SK Dansport Praha, z.s. 27.00 Eliška Hemerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 27.00
9 Veronika Mrázková Prague beach team, z.s. 27.00 Amálie Pížová Beach škola Plzeň, z.s. 27.00
9 Johana Stibůrková TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 27.00 Anna Petrová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 27.00
13 Adéla Nečesaná Volleyball Nymburk z.s. 21.00 Terezie Zatloukalová S V B C, z.s. 21.00
13 Bára Cénková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 21.00 Kristýna Holubová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 21.00
13 Olivia Molnárová Prague beach team, z.s. 21.00 Barbora Řechtáčková Prague beach team, z.s. 21.00
13 Tereza Kafková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 21.00 Nela Hrabinová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 21.00
17 Eliška Kittrichová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 15.00 Michaela Bártová Spikes Nebušice, z.s. 15.00
17 Monika Kleiblová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 15.00 Natálie Štrůblová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 15.00
17 Leona Strnadová Beachpoint z. s. 15.00 Julie Kuncová TJ Sokol Jehnice, z.s. 15.00
17 Justina Ronovská Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 15.00 Viktorie Linhartová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 15.00
17 Luisa Jeřichová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 15.00 Adéla Vorasická Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 15.00
23 Anežka Vedrová Beach Service club z.s. 9.00 Denisa Fibírová Beach Service club z.s. 9.00
23 Nela Brožková TJ Orion Praha, z.s. 9.00 Eliška Vorálková Beachklub Ládví z.s. 9.00
© ČVS 2015-2018