Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Gala Cup, Chodov


kategorie: Dívky U20
9. 6. 2012 - 10. 6. 2012

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Hana Třešňáková 40.00 Barbora Pilátová 40.00
2 Patricia Voznicová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00 Gabriela Gergelyová 36.00
3 Hana Klimešová Volejbal Rudolfov, z.s. 32.00 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 32.00
4 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 28.00 Natálie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 28.00
5 Štěpánka Gergelyová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 24.00 Kateřina Ančincová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 24.00
6 Magdalena Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Anna Popková Sportovní klub Meteor Praha 24.00
7 Barbora Třešňáková 20.00 Simona Bajusz VK Prostějov, spolek 20.00
8 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 20.00 Kristýna Adamčíková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 20.00
9 Tereza Randýsková Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 16.00 Martina Szepová 16.00
10 Pavla Průchová 16.00 Petra Šebková Tělocvičná jednota Sokol Modřany 16.00
11 Kristýna Konopáčová 16.00 Kateřina Vodáková TJ Baník Svatava, z.s. 16.00
12 Štěpánka Kotrbová Sportovní klub Šťáhlavy, z.s. 16.00 Kateřina Plaubová Volejbalový klub Slavia Plzeň, z.s. 16.00
13 Anna Přibylová BeachPunk Team z.s. 12.00 Kristýna Vršecká 12.00
14 Tereza Červeňáková 12.00 Anna Marie Lauermannová Sportovní klub Meteor Praha 12.00
15 Nora Havlínová 12.00 Julie Havlínová Sportovní klub Španielka Řepy z.s. 12.00
16 Daniela Horáková Prague beach team, z.s. 12.00 Eliška Malá 12.00
17 Jana Konášová Tělocvičná jednota Sokol Modřany 8.00 Veronika Valčáková 8.00
© ČVS 2015-2018