Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Pohár ČVS, Ládví


kategorie: Muži
5. 5. 2012 - 6. 5. 2012
kontakt na ubytování ze SO-NE : http://www.hostelprahaladvi.cz/index.php?obsah=cenik&jazyk=cs

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 David Kufa SK HAMR, z.s. 30.00 Ondřej Přidal VK Lvi Praha, z.s. 30.00
2 Ján Namešanský SVK 27.00 Michal Hovorka SVK 27.00
3 Robert Kufa Beach Service club z.s. 24.00 Jan Hadrava Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
4 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 21.00 Jaroslav Pavlas Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 21.00
5 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00 Ondřej Hromádko Prague beach team, z.s. 18.00
6 Viktor Pak 18.00 Petr Sedláček 18.00
7 Tomáš Biječek Tělovýchovná jednota Holubice, z.s. 15.00 Petr Doubravský Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 15.00
8 Stanislav Vachoušek Volejbal Praga, z.s. 15.00 Miloslav Marel TJ ČZU Praha z.s. 15.00
9 Luděk Filip TJ NETOLICE 1892, z.s. 12.00 Jan Suchý TJ NETOLICE 1892, z.s. 12.00
10 Tomáš Mužík Tělocvičná jednota Sokol Modřany 12.00 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 12.00
11 Martin Hlavatý Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 12.00 Martin Lacný 12.00
12 Michal Palas Beach Service club z.s. 12.00 Patrik Malios Beach Service club z.s. 12.00
13 Martin Drobný Prague beach team, z.s. 9.00 Marek Hauba Beach Service club z.s. 9.00
14 Petr Kořán Volejbal Sokolov, z.s. 9.00 Matěj Prajzler Volejbalový klub Benátky nad Jizerou, z.s. 9.00
15 Tomáš Váňa 9.00 Michael Hadrava Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 9.00
16 Ondřej Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 9.00 Ondřej Perušič Beachclub Strahov, z.s. 9.00
17 Jan Šaling Volejbal Sokolov, z.s. 6.00 Lukáš Kodera VK Karlovarsko, z.s. 6.00
18 Adam Kočík Volejbal Praga, z.s. 6.00 Jan Špiller Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14, z.s. 6.00
19 Radek Pipal 6.00 Jan Keprt 6.00
20 Martin Havlín Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.00 Kryštof Havlín BEACHVOLEJBALOVÁ AKADEMIE z.s. 6.00
21 Radim Mráz Volejbalový klub Choceň, z.s. 6.00 Štěpán Trojan Kladno volejbal cz 6.00
22 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 6.00 Michal Hons Prague beach team, z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018