Reprezentace
24. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
25. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
5. 8. 2021
Ženy - přípravný turnaj v HUN : HUN, AZE, NED, CZE
Reprezentace
24. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
Reprezentace
25. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
 

Pohár ČVS, Ládví


kategorie: Muži
5. 5. 2012 - 6. 5. 2012
kontakt na ubytování ze SO-NE : http://www.hostelprahaladvi.cz/index.php?obsah=cenik&jazyk=cs

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 David Kufa SK HAMR, z.s. 30.00 Ondřej Přidal VK Lvi Praha, z.s. 30.00
2 Ján Namešanský SVK 27.00 Michal Hovorka SVK 27.00
3 Robert Kufa Beach Service club z.s. 24.00 Jan Hadrava SK HAMR, z.s. 24.00
4 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 21.00 Jaroslav Pavlas Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 21.00
5 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00 Ondřej Hromádko Prague beach team, z.s. 18.00
6 Viktor Pak 18.00 Petr Sedláček 18.00
7 Tomáš Biječek Tělovýchovná jednota Holubice, z.s. 15.00 Petr Doubravský Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 15.00
8 Stanislav Vachoušek Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 15.00 Miloslav Marel Volejbal Praga, z.s. 15.00
9 Luděk Filip TJ NETOLICE 1892, z.s. 12.00 Jan Suchý TJ NETOLICE 1892, z.s. 12.00
10 Tomáš Mužík Tělovýchovná jednota Praha - Podolí, z.s. 12.00 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 12.00
11 Martin Hlavatý Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 12.00 Martin Lacný Prague beach team, z.s. 12.00
12 Michal Palas Beach Service club z.s. 12.00 Patrik Malios Beach Service club z.s. 12.00
13 Martin Drobný Prague beach team, z.s. 9.00 Marek Hauba Beach Service club z.s. 9.00
14 Petr Kořán Volejbal Sokolov, z.s. 9.00 Matěj Prajzler Volejbalový klub Benátky nad Jizerou, z.s. 9.00
15 Tomáš Váňa 9.00 Michael Hadrava Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 9.00
16 Ondřej Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 9.00 Ondřej Perušič Beachclub Strahov, z.s. 9.00
17 Jan Šaling Volejbal Sokolov, z.s. 6.00 Lukáš Kodera VK Karlovarsko, z.s. 6.00
18 Adam Kočík Volejbal Praga, z.s. 6.00 Jan Špiller Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14, z.s. 6.00
19 Radek Pipal 6.00 Jan Keprt 6.00
20 Martin Havlín Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.00 Kryštof Havlín BEACHVOLEJBALOVÁ AKADEMIE z.s. 6.00
21 Radim Mráz Volejbalový klub Choceň, z.s. 6.00 Štěpán Trojan Kladno volejbal cz 6.00
22 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 6.00 Michal Hons Prague beach team, z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018