Český pohár U20 (celostátní) / Praha (Strahov)


kategorie: Dívky U20
žebříček pro zapsání bodů: U20 dívky
16. 7. 2023

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: KLIKNĚTE ZDE
-------------------------------

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Kateřina Pavelková S V B C, z.s. 60.00 Anna Pavelková S V B C, z.s. 60.00
2 Amálie Báčová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 54.00 Jana Mrkvičková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 54.00
3 Kristýna Koblížková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 48.00 Alžběta Tomášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 48.00
4 Tereza Novotná S V B C, z.s. 42.00 Radka Veselá S V B C, z.s. 42.00
5 Lucie Grančaiová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 36.00 Rozálie Mrázová VK Lvi Praha, z.s. 36.00
5 Gabriela Hrubanová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00 Sabina Matoušková START B6, z.s. 36.00
5 Lucie Knoblochová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00 Lucie Nosálková SK HAMR, z.s. 36.00
5 Lenka Veselá S V B C, z.s. 36.00 Tereza Studená S V B C, z.s. 36.00
9 Laura Kubištová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 27.00 Mariana Tomasová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 27.00
9 Elena Svobodová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 27.00 Adéla Petříková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 27.00
9 Anna Šimíčková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 27.00 Viktorie Šestáková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 27.00
9 Žaneta Foxová S V B C, z.s. 27.00 Adéla Jarošíková SK Volejbal Klatovy, z.s. 27.00
13 Vendula Ebertová Sportovní klub Meteor Praha 21.00 Nicol Selicharová Sportovní klub Meteor Praha 21.00
13 Amálie Ebertová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 21.00 Agáta Dušková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 21.00
13 Tereza Kafková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 21.00 Monika Kleiblová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 21.00
13 Amélie Maivald Beachklub Ládví z.s. 21.00 Lucie Fibírová Beachklub Ládví z.s. 21.00
17 Michaela Bártová Spikes Nebušice, z.s. 15.00 Eliška Kittrichová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 15.00
17 Eliška Wiesnerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.00 Eliška Hemerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.00
17 Johana Stibůrková TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 15.00 Karolína Michajlíková TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 15.00
17 Viktorie Linhartová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 15.00 Stela Hummelová Beach Service club z.s. 15.00
17 Terezie Zatloukalová S V B C, z.s. 15.00 Barbora Márová S V B C, z.s. 15.00
17 Barbora Rudická BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 15.00 Terezie Benešová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 15.00
23 Luisa Jeřichová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 9.00 Eliška Šalanská Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 9.00
23 Dita Procházková Prague beach team, z.s. 9.00 Lucie Mikšovská Prague beach team, z.s. 9.00
23 Melanie Mařanová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 9.00 Lucie Matoušková TJ Sokol Jehnice, z.s. 9.00
23 Eliška Žambochová SK Kometa Praha, z.s. 9.00 Aneta Krupičková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.00
© ČVS 2015-2018