ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Český pohár 1* / Praha (Ládví)


kategorie: Muži
žebříček pro zapsání bodů: ABV - muži
20. 5. 2023 - 21. 5. 2023

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ:KLIKNĚTE ZDE

--------------------------------------------------------

Poznámka 23. 4.:

Herními míči budou míče Mikasa VLS 300.

Poznámka 17. 5.:

Kvalifikace bude zahájena v 14:00.

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Matyáš Ježek Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 70.00 Adam Waber Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 70.00
2 Luboš Nemec SVK 63.00 Adrian Petruf SVK 63.00
3 František Knobloch Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 56.00 Lukáš Kittel Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 56.00
4 David Lenc Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 49.00 David Westphal Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 49.00
5 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 42.00 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 42.00
5 František Pihera Volejbalový klub Příbram z.s. 42.00 Jan Mrkous VK Lvi Praha, z.s. 42.00
5 Stanislav Vachoušek Volejbal Praga, z. s. 42.00 Martin Hladík Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 42.00
5 Jakub Vála Beach Service club z.s. 42.00 Adam Štoček Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 42.00
9 Filip Habr Kladno volejbal cz 28.00 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 28.00
9 Tomáš Pála Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 28.00 Ondřej Šotola Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 28.00
9 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 28.00 Martin Václavík Beachklub Ládví z.s. 28.00
9 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 28.00 Jan Beran Beach Service club z.s. 28.00
9 Filip Rieger Volejbalový klub Hronov, z.s. 28.00 Martin Pihera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 28.00
9 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 28.00 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 28.00
9 Vít Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 28.00 Vojtěch Poledník Prague beach team, z.s. 28.00
9 Jakub Jarošík Club Sport Vítkov, z.s. 28.00 Leo Williams RSA 28.00
17 Oskar Hofman Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 14.00 Jan Bíl Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 14.00
17 Tadeáš Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 14.00 Jakub Holčík Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 14.00
17 David Svrček BeachPunk Team z.s. 14.00 Tomáš Pavelek Happy Sport Opava, z.s. 14.00
17 Matěj Dvořák Prague beach team, z.s. 14.00 Václav Kurka Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 14.00
17 Vojtěch Novotný Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 14.00 Kryštof Kvíčala Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 14.00
17 Ruben Bartek Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 14.00 Lukáš Gažar Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 14.00
17 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 14.00 Vladimír Eder Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 14.00
17 Matěj Kollár SVK 14.00 Pavel Blaschke TJ ASTRA Zahradní Město, z.s. 14.00
25 Jan Žídek Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 7.00 Richard Vacenovský SK PROSEK PRAHA 7.00
25 Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 7.00 Daniel Kolouch Beach Service club z.s. 7.00
25 Matěj Muzikant Prague beach team, z.s. 7.00 Michal Dvořáček Beachklub Ládví z.s. 7.00
25 Jan Charousek TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 7.00 Ondřej Křelina BeachPunk Team z.s. 7.00
25 Denis Lapoš SVK 7.00 Martin Bielka SVK 7.00
25 Tomáš Kovář Beach volejbal SK Slavia Praha, občanské sdružení 7.00 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 7.00
25 Tobiáš Brňák Prague beach team, z.s. 7.00 Jiří Knop Prague beach team, z.s. 7.00
25 Kamil Pavlinský SVK 7.00 Martin Petro SVK 7.00
33 Matouš Hlaváček Tělocvičná jednota Sokol Roztoky u Prahy 3.50 Jan Leden Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 3.50
33 Marek Pohl Beach Service club z.s. 3.50 Matyáš Perner Beach Service club z.s. 3.50
33 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 3.50 Martin Mach TJ Hrajeme volejbal z.s. 3.50
36 Josef Kučera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 1.75 František Mlejnecký Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 1.75
36 Ondřej Šíra Tělocvičná jednota Sokol Brno I 1.75 Michal Jaroš Volejbalové sdružení Drásov 1.75
36 Petr Šádek Tělocvičná jednota Sokol Řevnice 1.75 Miroslav Smetana Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek 1.75
36 Sebastian Siebenstich Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 1.75 Richard Lego Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 1.75
36 Lukáš Korda Prague beach team, z.s. 1.75 Ondřej Beneš Prague beach team, z.s. 1.75
36 Adam Mrázek Tělovýchovná jednota Holubice, z.s. 1.75 David Masař Tělovýchovná jednota Holubice, z.s. 1.75
36 Michal Šenkeřík BeachPunk Team z.s. 1.75 Jiří Milek BeachPunk Team z.s. 1.75
36 Kryštof Volf Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 1.75 Daniel Maldonado Prague beach team, z.s. 1.75
36 Adam Michna Beachklub Ládví z.s. 1.75 Ondřej Michna Prague beach team, z.s. 1.75
36 Andrii Holub UKR 1.75 Renat Khimych UKR 1.75
© ČVS 2015-2018