Český pohár 1* / Opava


kategorie: Muži
žebříček pro zapsání bodů: Muži
27. 5. 2023 - 28. 5. 2023

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: klikněte zde

--------------------------------------------------------

Poznámka 23. 5.:

Kvalifikace bude zahájena v pátek v 15:00.

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Jakub Vála Beach Service club z.s. 70.00 Adam Štoček Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 70.00
2 Lukáš Kittel Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 63.00 František Knobloch Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 63.00
3 Matyáš Ježek Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 56.00 Adam Waber Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 56.00
4 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 49.00 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 49.00
5 Jan Mrkous VK Lvi Praha, z.s. 42.00 Martin Hladík Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 42.00
5 Leo Williams RSA 42.00 Robert Kufa Beach Service club z.s. 42.00
5 Luboš Nemec SVK 42.00 Adrian Petruf SVK 42.00
5 Martin Václavík Beachklub Ládví z.s. 42.00 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 42.00
9 Vojtěch Poledník Prague beach team, z.s. 28.00 Kryštof Němec Prague beach team, z.s. 28.00
9 Vít Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 28.00 Ondřej Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 28.00
9 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 28.00 Martin Melmuka Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 28.00
9 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 28.00 David Svrček BeachPunk Team z.s. 28.00
9 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 28.00 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 28.00
9 Jakub Holčík Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 28.00 Jan Štefko Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 28.00
9 Michal Přibyl Blue Volley Ostrava, z.s. 28.00 Jakub Malík Blue Volley Ostrava, z.s. 28.00
9 Marek Ludha SVK 28.00 Martin Pavelka SVK 28.00
17 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 14.00 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 14.00
17 Filip Habr Kladno volejbal cz 14.00 David Westphal Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 14.00
17 Filip Rieger Volejbalový klub Hronov, z.s. 14.00 Martin Pihera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 14.00
17 Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 14.00 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 14.00
17 Adam Mrázek Tělovýchovná jednota Holubice, z.s. 14.00 David Masař Tělovýchovná jednota Holubice, z.s. 14.00
17 Richard Vacenovský SK PROSEK PRAHA 14.00 Jan Leden Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 14.00
17 Jan Žídek Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 14.00 Ondřej Křelina BeachPunk Team z.s. 14.00
17 Denis Lapoš SVK 14.00 Martin Bielka SVK 14.00
25 Šimon Priadka SVK 7.00 Herbert Waage BeachPunk Team z.s. 7.00
25 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 7.00 Filip Rydval Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.00
25 Marek Pohl Beach Service club z.s. 7.00 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 7.00
25 Daniel Kolouch Beach Service club z.s. 7.00 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 7.00
25 Ján Namešanský SVK 7.00 Michal Hovorka SVK 7.00
25 Martin Kramář BeachPunk Team z.s. 7.00 Jiří Milek BeachPunk Team z.s. 7.00
25 Jakub Přibyl Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 7.00 Richard Masař Sportovní klub AZ Kylešovice 7.00
25 Michal Borski Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita, z.s. 7.00 Adam Soudil Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 7.00
33 Michal Šenkeřík BeachPunk Team z.s. 3.50 Ondřej Horníček BeachPunk Team z.s. 3.50
33 Samuel Piosek Happy Sport Opava, z.s. 3.50 Filip Mališka Happy Sport Opava, z.s. 3.50
© ČVS 2015-2018