Český pohár 2* / Karlovy Vary


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: Ženy
3. 6. 2023 - 4. 6. 2023

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: KLIKNĚTE ZDE

--------------------------------------------------------

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 90.00 Anna Pospíšilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00
2 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 81.00 Kylie Neuschaeferová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 81.00
3 Valerie Dvorníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 72.00 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 72.00
4 Magdalena Černá Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 63.00 Tereza Francová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 63.00
5 Anna Pavelková S V B C, z.s. 54.00 Kateřina Pavelková S V B C, z.s. 54.00
5 Anna Křížová Beachklub Ládví z.s. 54.00 Lucie Šauerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 54.00
7 Anna Dostálová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 45.00 Justýna Frommová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 45.00
7 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 45.00 Anna Šotkovská Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 45.00
9 Lucie Nosálková SK HAMR, z.s. 36.00 Linda Francová SK HAMR, z.s. 36.00
9 Alžběta Skopová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00 Lucie Šeredová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00
9 Alžběta Tomášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 36.00
9 Sabina Matoušková START B6, z.s. 36.00 Gabriela Hrubanová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00
13 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 27.00 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 27.00
13 Tereza Lajkebová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 27.00 Veronika Kleiblová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 27.00
13 Petra Mihálová Sportovní klub Meteor Praha 27.00 Julie Havlínová Sportovní klub Španielka Řepy z.s. 27.00
13 Amélie Maivald Beachklub Ládví z.s. 27.00 Lucie Fibírová Beachklub Ládví z.s. 27.00
17 Adéla Mazůrková Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 18.00 Andrea Dučinská Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 18.00
17 Tereza Novotná S V B C, z.s. 18.00 Radka Veselá S V B C, z.s. 18.00
17 Valentýna Hynková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00 Petra Provodová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 18.00
17 Petra Šimonovská Prague beach team, z.s. 18.00 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 18.00
17 Kristýna Koblížková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00 Alžběta Jagelská Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00
17 Viktorie Šestáková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 18.00 Adéla Šimíčková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 18.00
17 Neli Kozlerová Beachwell Pelhřimov 18.00 Adéla Jarošíková SK Volejbal Klatovy, z.s. 18.00
17 Vendula Rusá Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 18.00 Anna Šimíčková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 18.00
© ČVS 2015-2018