Český pohár 1* / Opava


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: Ženy
24. 6. 2023 - 25. 6. 2023

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: KLIKNĚTE ZDE

--------------------------------------------------------

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 70.00 Kylie Neuschaeferová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 70.00
2 Kateřina Pavelková S V B C, z.s. 63.00 Anna Pavelková S V B C, z.s. 63.00
3 Vanessa Hurníková Tělovýchovná jednota Ostrava 56.00 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 56.00
4 Šarlota Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 49.00 Kristýna Adamčíková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 49.00
5 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 42.00 Alžběta Tomášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 42.00
5 Ivana Cebáková VK Brno, z.s. 42.00 Anna Širůčková VK Brno, z.s. 42.00
5 Štěpánka Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 42.00 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 42.00
5 Barbora Rédl Adamčíková VK Brno, z.s. 42.00 Anna Šotkovská Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 42.00
9 Justýna Frommová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 28.00 Anna Dostálová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 28.00
9 Anna Křížová Beachklub Ládví z.s. 28.00 Lucie Šauerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 28.00
9 Jana Šimanicová SVK 28.00 Kristína Harmanová SVK 28.00
9 Ema Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 28.00 Beata Böhmová Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 28.00
9 Veronika Karlíková SVK 28.00 Monika Adamčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 28.00
9 Tereza Lajkebová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00 Veronika Kleiblová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00
9 Lucie Šeredová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 28.00 Alžběta Skopová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 28.00
9 Zuzana Reginová SVK 28.00 Zuzana Zámožíková SVK 28.00
17 Veronika Gistrová VTK Křenovice, z.s. 14.00 Karolína Pavelková Klub rekreačního sportu Uničov, spolek 14.00
17 Adéla Nečesaná Volleyball Nymburk z.s. 14.00 Terezie Zatloukalová S V B C, z.s. 14.00
17 Miroslava Lišková Kladno volejbal cz 14.00 Zuzana Marková Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 14.00
17 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 14.00 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 14.00
17 Gabriela Hrubanová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 14.00 Kristýna Koblížková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 14.00
17 Anna Šimíčková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 14.00 Viktorie Šestáková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 14.00
17 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 14.00 Petra Šimonovská Prague beach team, z.s. 14.00
17 Amálie Pížová Beach škola Plzeň, z.s. 14.00 Julie Koupšetová Beach škola Plzeň, z.s. 14.00
25 Lena Oborná Volejbal Přerov, z.s. 7.00 Aneta Tobiášová TJ TATRAN LITOVEL, z.s. 7.00
25 Kateřina Bártová TJ KRALUPY, z.s. 7.00 Kateřina Rybková Happy Sport Opava, z.s. 7.00
25 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.00 Jana Fixová VK Dukla Liberec 7.00
25 Nikola Linhartová TJ OP Prostějov 7.00 Barbora Rudická BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 7.00
25 Nikol Schröterová Happy Sport Opava, z.s. 7.00 Jana Smolková Happy Sport Opava, z.s. 7.00
25 Lucie Svobodová Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 7.00 Tereza Žídková Happy Sport Opava, z.s. 7.00
© ČVS 2015-2018