UNIQA Český pohár 3* / Chodov u Karlových Varů


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: Ženy
1. 7. 2023 - 2. 7. 2023

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: KLIKNĚTE ZDE

--------------------------------------------------------

Poznámka 28.6. 2023

Začátek kvalifikace v 15:00 hod.

Změna hracího systému na Model H24-skup-1KO

 


POZOR! Pro přihlášení na turnaj potřebujete mít včas zaplacený nový členský příspěvek ČVS pro sezónu 2023 / 2024.

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 120.00 Kylie Neuschaeferová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 120.00
2 Eva Freiberger AUT 108.00 Katharina Holzer AUT 108.00
3 Valerie Dvorníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 96.00 Anna Pospíšilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 96.00
4 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 84.00 Daniela Resová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 84.00
5 Magdalena Černá Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 72.00 Tereza Francová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 72.00
5 Lucie Šeredová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 72.00 Lucie Knoblochová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 72.00
5 Ivana Cebáková VK Brno, z.s. 72.00 Anna Širůčková VK Brno, z.s. 72.00
5 Veronika Kleiblová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 72.00 Tereza Lajkebová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 72.00
9 Anna Křížová Beachklub Ládví z.s. 48.00 Lucie Šauerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 48.00
9 Kateřina Pavelková S V B C, z.s. 48.00 Anna Pavelková S V B C, z.s. 48.00
9 Radka Veselá S V B C, z.s. 48.00 Tereza Novotná S V B C, z.s. 48.00
9 Alžběta Skopová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 48.00 Justýna Frommová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 48.00
9 Lucie Nosálková SK HAMR, z.s. 48.00 Linda Francová SK HAMR, z.s. 48.00
9 Barbora Rédl Adamčíková VK Brno, z.s. 48.00 Anna Šotkovská Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 48.00
9 Amálie Tonová Prague beach team, z.s. 48.00 Daniela Urešová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 48.00
9 Jana Mrkvičková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 48.00 Mariana Tomasová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 48.00
17 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 24.00 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 24.00
17 Petra Šimonovská Prague beach team, z.s. 24.00 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 24.00
17 Valentýna Hynková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
17 Kristýna Koblížková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Alžběta Tomášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
17 Adéla Beranová VK Lvi Praha, z.s. 24.00 Rozálie Mrázová VK Lvi Praha, z.s. 24.00
17 Johana Stibůrková TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 24.00 Gabriela Vovková Univerzitní sportovní klub Pardubice, z.s. 24.00
17 Nikola Vrchotová SK-V 41 Tábor z.s. 24.00 Soňa Poláčková Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 24.00
17 Klára Šrámková Beach Service club z.s. 24.00 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 24.00
17 Adéla Kolesnáčová Tělovýchovná jednota Bohemians Praha 24.00 Hana Makoňová Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 24.00
17 Amálie Báčová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Laura Kubištová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 24.00
20 Amálie Pížová Beach škola Plzeň, z.s. 12.00 Lucie Kovářová Beach Service club z.s. 12.00
20 Petra Mihálová Sportovní klub Meteor Praha 12.00 Barbora Románová Sportovní klub Start Praha z.s. 12.00
© ČVS 2015-2018