UNIQA Český pohár 3* / Chodov u Karlových Varů


kategorie: Muži
žebříček pro zapsání bodů: Muži
1. 7. 2023 - 2. 7. 2023

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: kliněte zde

--------------------------------------------------------

Poznámka 29. 6.:

Kvalifikace se nekoná!

Poznámka 28.6. 2023

Začátek kvalifikace v 15:00 hod. 

Změna hracího systému na Model H24-skup-1KO

 

POZOR! Pro přihlášení na turnaj potřebujete mít včas zaplacený nový členský příspěvek ČVS pro sezónu 2023 / 2024.

 

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 120.00 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 120.00
2 Matyáš Ježek Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 108.00 Adam Waber Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 108.00
3 Matyáš Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 96.00 Tadeáš Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 96.00
4 Robert Kufa Beach Service club z.s. 84.00 Martin Melmuka Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 84.00
5 Jan Mrkous VK Lvi Praha, z.s. 72.00 František Pihera Volejbalový klub Příbram z.s. 72.00
5 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 72.00 Martin Václavík Beachklub Ládví z.s. 72.00
5 František Knobloch Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 72.00 Lukáš Kittel Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 72.00
5 Filip Habr Kladno volejbal cz 72.00 David Lenc Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 72.00
9 Jakub Gála Kladno volejbal cz 48.00 Jan Štefko Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 48.00
9 Marek Šulc VK Lvi Praha, z.s. 48.00 Martin Hladík Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 48.00
9 Tomáš Pála Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 48.00 Ondřej Šotola Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 48.00
9 Filip Rieger Volejbalový klub Hronov, z.s. 48.00 Martin Pihera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 48.00
9 Václav Kurka Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 48.00 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 48.00
9 Jakub Vála Beach Service club z.s. 48.00 Adam Štoček Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 48.00
9 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 48.00 Jan Beran Beach Service club z.s. 48.00
9 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 48.00 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 48.00
17 Leo Williams RSA 24.00 DANILO VON LUDWIGER RSA 24.00
17 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 24.00 Jiří Dostál Beach Service club z.s. 24.00
17 Vít Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 24.00 Ondřej Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 24.00
17 Ivo Hulpach Volejbalový klub Příbram z.s. 24.00 Tadeáš Trousil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
17 Jakub Malík Blue Volley Ostrava, z.s. 24.00 Michal Přibyl Blue Volley Ostrava, z.s. 24.00
17 Jan Bíl Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 24.00 Vojtěch Poledník Prague beach team, z.s. 24.00
17 David Westphal Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Ruben Bartek Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 24.00
17 Jan Žídek Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Šimon Bambas Volejbalový klub Příbram z.s. 24.00
© ČVS 2015-2018