Lemansport Letní pohár / Praha (Braník)


kategorie: Muži
žebříček pro zapsání bodů: Muži
1. 7. 2023 - 2. 7. 2023

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: klikněte zde

--------------------------------------------------------

Poznamka 30. 6.:

Kvalifikace se nekona.

Poznamka 29. 6.:

Kvalifikace bude zahajena v patek v 16:30.

POZOR! Pro přihlášení na turnaj potřebujete mít včas zaplacený nový členský příspěvek ČVS pro sezónu 2023 / 2024.

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 40.00 Filip Rydval Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 40.00
2 Tomáš Červa VK Dukla Liberec 36.00 Jakub Tesárek Blue Volley Ostrava, z.s. 36.00
3 Tomáš Kovář Beach volejbal SK Slavia Praha, občanské sdružení 32.00 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 32.00
4 Teodor Schinko Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 28.00 Antonín Votava Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 28.00
5 Vojtěch Votava Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Vojtěch Pavlusek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
5 Tadeáš Milichovský VK Brno, z.s. 24.00 Matyáš Pokorný VK Brno, z.s. 24.00
7 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 20.00 Jonáš Pešek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 20.00
7 Ondřej Křelina BeachPunk Team z.s. 20.00 Jan Charousek TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 20.00
9 Martin Schuma Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00 Karel Tušek Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 16.00
9 Petr Šádek Tělocvičná jednota Sokol Řevnice 16.00 Miroslav Smetana Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek 16.00
9 Matouš Hlaváček Tělocvičná jednota Sokol Roztoky u Prahy 16.00 Jan Leden Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 16.00
9 Lukáš Gažar Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 16.00 Matěj Pražan Tělocvičná jednota Sokol Roztoky u Prahy 16.00
13 Ondřej Budík Tělocvičná jednota Sokol Praha - Krč 12.00 Juraj Kozic SVK 12.00
13 Jan Předota Prague beach team, z.s. 12.00 Lukáš Korda Prague beach team, z.s. 12.00
13 František Mlejnecký Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Ondřej Turek Beach Service club z.s. 12.00
13 Martin Bárta Beach Service club z.s. 12.00 Vojtěch Kudrnovský Beach Service club z.s. 12.00
17 Vojtěch Andrš Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 8.00 Lukáš Olšanský Prague beach team, z.s. 8.00
17 Vítězslav Šimek Beach Service club z.s. 8.00 Erich Winkler Beach Service club z.s. 8.00
17 Jan Petera Prague beach team, z.s. 8.00 Oskar Matl Prague beach team, z.s. 8.00
17 Kryštof Volf Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 8.00 Pavel Blaschke TJ ASTRA Zahradní Město, z.s. 8.00
17 Kryštof Jireš SK PROSEK PRAHA 8.00 Richard Vacenovský SK PROSEK PRAHA 8.00
17 Marek Kučera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 8.00 Jan Neuschaefer Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 8.00
17 Ioannis Spyroglou GRE 8.00 Filip Pecserke BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 8.00
© ČVS 2015-2018