Pískomil Letní pohár / Olomouc


kategorie: Muži
žebříček pro zapsání bodů: Muži
22. 7. 2023 - 23. 7. 2023

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: KLIKNĚTE ZDE
-------------------------------

Poznámka 18. 7.:

Kvalifikace bude zahájena v pátek v 15:30.

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Lukáš Kittel Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 50.00 František Knobloch Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 50.00
2 Jakub Rulíšek Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 45.00 Martin Pavlovský Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 45.00
3 David Lenc Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 40.00 David Westphal Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 40.00
4 Jakub Malík Blue Volley Ostrava, z.s. 35.00 Michal Přibyl Blue Volley Ostrava, z.s. 35.00
5 Martin Václavík Beachklub Ládví z.s. 30.00 Jakub Holčík Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 30.00
5 David Svrček BeachPunk Team z.s. 30.00 Ondřej Šíra Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00
7 Jan Štefko Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 25.00 Michal Provazník Blue Volley Ostrava, z.s. 25.00
7 Richard Masař Sportovní klub AZ Kylešovice 25.00 Jakub Přibyl Volejbalový spolek Ostrava 25.00
9 Jan Charousek TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 20.00 Ondřej Křelina BeachPunk Team z.s. 20.00
9 Adam Mrázek Tělovýchovná jednota Holubice, z.s. 20.00 David Masař Tělovýchovná jednota Holubice, z.s. 20.00
9 Ruben Bartek Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 20.00 Jan Žídek Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 20.00
9 Martin Toufar Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 20.00 Kryštof Kvíčala Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 20.00
13 Dalibor Michalec Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 15.00 Tomáš Michalec Beach Volley Club Olomouc 15.00
13 Karel Šteker Prague beach team, z.s. 15.00 Ondřej Beneš Prague beach team, z.s. 15.00
13 Jan Leden Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 15.00 Matěj Dvořák Prague beach team, z.s. 15.00
13 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 15.00 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 15.00
17 Ondřej Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 10.00 Josef Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 10.00
17 Marek Pohl Beach Service club z.s. 10.00 Daniel Kolouch Beach Service club z.s. 10.00
17 Martin Kramář BeachPunk Team z.s. 10.00 Jiří Milek BeachPunk Team z.s. 10.00
17 David Wiedermann Beach Volley Club Olomouc 10.00 Jaromír Březina Tělovýchovná jednota Sokol Dolní Studénky, z.s. 10.00
17 Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 10.00 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 10.00
17 Patrick Michael Buckel USA 10.00 Dominick Engels Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 10.00
17 Richard Vacenovský SK PROSEK PRAHA 10.00 Mikuláš Plšek Beachpoint z. s. 10.00
25 Jiří Monhart Beach Volley Club Olomouc 5.00 Jiří Páleník Beach Volley Club Olomouc 5.00
25 Vítězslav Šimek Beach Service club z.s. 5.00 Erich Winkler Beach Service club z.s. 5.00
27 Tadeáš Milichovský VK Brno, z.s. 2.50 Matyáš Pokorný VK Brno, z.s. 2.50
27 Ondřej Neumann Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 2.50 Vojtěch Novotný Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 2.50
27 Adam Karafiát Volejbalový klub Příbram z.s. 2.50 František Mlejnecký Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 2.50
27 Oskar Matl Prague beach team, z.s. 2.50 Lukáš Korda Prague beach team, z.s. 2.50
27 Jakub Novotný Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 2.50 Jakub Moštěk Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 2.50
27 Viktor Kadeřábek BeachPunk Team z.s. 2.50 Václav Mucha BeachPunk Team z.s. 2.50
27 Jan Neuschaefer Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 2.50 Alex Engels Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 2.50
© ČVS 2015-2018