Reprezentace
30. 5. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - FIN
Reprezentace
31. 5. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - UKR
Reprezentace
1. 6. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - ROU
ČVS
1. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Karlovy Vary
ČVS
8. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Praha
Reprezentace
15. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
Reprezentace
16. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Letní pohár / Praha (Strahov)


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: ABV - ženy
29. 7. 2023 - 30. 7. 2023

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: KLIKNĚTE ZDE
-------------------------------

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Justýna Frommová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 40.00 Anna Dostálová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 40.00
2 Mariana Tomasová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 36.00 Jana Mrkvičková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00
3 Lenka Mrázová Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 32.00 Iva Ackermanová Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. 32.00
4 Adéla Beranová VK Lvi Praha, z.s. 28.00 Barbora Rudická BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 28.00
5 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 24.00 Amálie Pížová Beach škola Plzeň, z.s. 24.00
5 Vendula Benešová Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 24.00 Anna Benešová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 24.00
7 Anna Stará Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 20.00 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 20.00
7 Jana Krupařová Univerzitní sportovní klub Pardubice, z.s. 20.00 Gabriela Vovková Univerzitní sportovní klub Pardubice, z.s. 20.00
9 Kateřina Smetanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00 Anna Kellerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00
9 Terezie Zatloukalová S V B C, z.s. 16.00 Adéla Jarošíková SK Volejbal Klatovy, z.s. 16.00
9 Žaneta Foxová S V B C, z.s. 16.00 Jana Fixová VK Dukla Liberec 16.00
9 Veronika Gistrová VTK Křenovice, z.s. 16.00 Eliška Nováková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 16.00
13 Laura Kubištová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Eliška Trněná Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 12.00
13 Lenka Veselá S V B C, z.s. 12.00 Tereza Studená S V B C, z.s. 12.00
13 Elena Svobodová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Adéla Petříková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
13 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 12.00 Michaela Opočenská Šmejcká Tělocvičná jednota Sokol Modřany 12.00
17 Nikola Vrchotová SK-V 41 Tábor z.s. 8.00 Soňa Poláčková Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 8.00
17 Vendula Rusá Beachclub ChaPadlo z.s. 8.00 Eliška Kittrichová Beachklub Ládví z.s. 8.00
17 Linda Skoufi Beach Service club z.s. 8.00 Barbora Andreasová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 8.00
17 Petra Mihálová Sportovní klub Meteor Praha 8.00 Petra Klikarová Prague beach team, z.s. 8.00
17 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 8.00 Petra Šimonovská Prague beach team, z.s. 8.00
17 Kateřina Kunešová Beach Service club z.s. 8.00 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 8.00
17 Kristýna Pancová Prague beach team, z.s. 8.00 Petra Šebková Prague beach team, z.s. 8.00
25 Eliška Wiesnerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 4.00 Rozálie Mrázová VK Lvi Praha, z.s. 4.00
25 Lenka Dudlová Prague beach team, z.s. 4.00 Lada Brančíková Prague beach team, z.s. 4.00
28 Pavlína Lindová TJ Lokomotiva Plzeň z.s. 2.00 Alžběta Zenkerová VK Lvi Praha, z.s. 2.00
28 Barbora Klimšová Beach Aréna Ústí n. L., z.s. 2.00 Jana Vránová Beach Aréna Ústí n. L., z.s. 2.00
© ČVS 2015-2018