Reprezentace
30. 5. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - FIN
Reprezentace
31. 5. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - UKR
Reprezentace
1. 6. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - ROU
ČVS
1. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Karlovy Vary
ČVS
8. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Praha
Reprezentace
15. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
Reprezentace
16. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Český pohár 1* / Opava


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: ABV - ženy
12. 8. 2023 - 13. 8. 2023

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: KLIKNĚTE ZDE

Poznámka 10. 8.:

Kvalifikace bude zahájena v 14:30.

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Magdalena Černá Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 70.00 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 70.00
2 Ľubica Šipošová SVK 63.00 Martina Tereňová SVK 63.00
3 Štěpánka Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 56.00 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 56.00
4 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 49.00 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 49.00
5 Anna Křížová Beachklub Ládví z.s. 42.00 Lucie Šauerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 42.00
5 Barbora Rudická BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 42.00 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 42.00
5 Barbora Rédl Adamčíková VK Brno, z.s. 42.00 Anna Šotkovská Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 42.00
5 Veronika Kleiblová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 42.00 Tereza Lajkebová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 42.00
9 Daniela Urešová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 28.00 Dominika Koubová Prague beach team, z.s. 28.00
9 Nikola Vrchotová SK-V 41 Tábor z.s. 28.00 Klára Klimtová Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 28.00
9 Radka Veselá S V B C, z.s. 28.00 Lenka Veselá S V B C, z.s. 28.00
9 Lucie Grančaiová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 28.00 Veronika Grančaiová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 28.00
9 Edita Dražanová TJ Slovan J. Hradec, z.s. 28.00 Jana Krupařová Univerzitní sportovní klub Pardubice, z.s. 28.00
9 Alžběta Jagelská Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00 Gabriela Hrubanová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00
9 Anna Dostálová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 28.00 Justýna Frommová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 28.00
9 Anna Šimíčková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 28.00 Adéla Šimíčková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 28.00
17 Ema Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 14.00 Nikol Schröterová Happy Sport Opava, z.s. 14.00
17 Kateřina Kunešová Beach Service club z.s. 14.00 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 14.00
17 Stella Jonke Beach Service club z.s. 14.00 Justina Ronovská Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 14.00
17 Sofie Tkáčová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 14.00 Natálie Štrůblová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 14.00
17 Monika Kleiblová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 14.00 Tina Kališová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 14.00
17 Tereza Žídková Happy Sport Opava, z.s. 14.00 Lucie Svobodová Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 14.00
© ČVS 2015-2018