Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Český pohár 1* / Opava


kategorie: Muži
žebříček pro zapsání bodů: ABV - muži
12. 8. 2023 - 13. 8. 2023

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: KLIKNĚTE ZDE
-------------------------------

Poznámka 10. 8.:

Kvalifikace bude zahájena v 14:30 v Beachcentru na Kolofíkově nábřeží 51.

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Matyáš Ježek Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 70.00 Adam Waber Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 70.00
2 Lukáš Kittel Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 63.00 František Knobloch Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 63.00
3 Kryštof Němec Prague beach team, z.s. 56.00 Tadeáš Trousil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 56.00
4 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 49.00 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 49.00
5 Jan Mrkous VK Lvi Praha, z.s. 42.00 František Pihera Volejbalový klub Příbram z.s. 42.00
5 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 42.00 Tadeáš Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 42.00
5 Tomáš Michalec Beach Volley Club Olomouc 42.00 Michal Elbel Sportovní klub AZ Kylešovice 42.00
5 Jakub Rulíšek Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 42.00 Martin Pavlovský BeachPunk Team z.s. 42.00
9 Michael Hemmes NED 28.00 Calvin Ooms NED 28.00
9 Jiří Dostál Beach Service club z.s. 28.00 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 28.00
9 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 28.00 Jan Beran Beach Service club z.s. 28.00
9 Tomáš Patúc SVK 28.00 Marek Ludha SVK 28.00
9 David Svrček BeachPunk Team z.s. 28.00 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 28.00
9 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 28.00 Martin Václavík Beachklub Ládví z.s. 28.00
9 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 28.00 Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 28.00
9 Jan Žídek Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 28.00 Ondřej Křelina BeachPunk Team z.s. 28.00
17 Jan Leden Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 14.00 Matouš Hlaváček Tělocvičná jednota Sokol Roztoky u Prahy 14.00
17 Šimon Priadka SVK 14.00 Ondřej Šíra Tělocvičná jednota Sokol Brno I 14.00
17 Martin Pihera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 14.00 Filip Rieger Volejbalový klub Hronov, z.s. 14.00
17 Vítězslav Šimek Beach Service club z.s. 14.00 Erich Winkler Beach Service club z.s. 14.00
17 Marek Pohl Beach Service club z.s. 14.00 Tobiáš Brňák Prague beach team, z.s. 14.00
17 Ondřej Neumann Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 14.00 Vojtěch Novotný Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 14.00
17 Richard Masař Sportovní klub AZ Kylešovice 14.00 Jakub Přibyl Volejbalový spolek Ostrava 14.00
17 Jan Štefko Tělocvičná jednota Sokol Brno I 14.00 Michal Borski Tělovýchovná jednota Sokol Nýdek, z.s. 14.00
25 Jiří Monhart Beach Volley Club Olomouc 7.00 Jiří Páleník Beach Volley Club Olomouc 7.00
25 Jakub Novotný Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 7.00 Jakub Moštěk Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 7.00
25 Martin Kramář BeachPunk Team z.s. 7.00 Jiří Milek BeachPunk Team z.s. 7.00
© ČVS 2015-2018