Letní pohár / Praha (Strahov)


kategorie: Muži
žebříček pro zapsání bodů: Muži
19. 8. 2023 - 20. 8. 2023

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ:KLIKNĚTE ZDE
-------------------------------

 

POZNÁMKA 17.8. 2023

Kvalifikace se bude hrát na 4 kurtech.

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Tadeáš Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 40.00
2 Vojtěch Poledník Prague beach team, z.s. 36.00 Kryštof Němec Prague beach team, z.s. 36.00
3 Patrik Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 32.00 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 32.00
4 Tomáš Beneš VK Sever Žatec, z.s. 28.00 Pavel Blaschke TJ ASTRA Zahradní Město, z.s. 28.00
5 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 24.00 Jiří Dostál Beach Service club z.s. 24.00
5 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 24.00 Filip Rydval Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
7 Jan Charousek TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 20.00 Ondřej Křelina BeachPunk Team z.s. 20.00
7 Matouš Hlaváček Tělocvičná jednota Sokol Roztoky u Prahy 20.00 Jan Leden Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 20.00
9 Šimon Priadka SVK 16.00 Herbert Waage BeachPunk Team z.s. 16.00
9 Jan Žídek Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 16.00 Šimon Bambas Volejbalový klub Příbram z.s. 16.00
9 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 16.00 Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 16.00
9 Ondřej Beneš Prague beach team, z.s. 16.00 Vít Pohanka Prague beach team, z.s. 16.00
13 Tobiáš Brňák Prague beach team, z.s. 12.00 Marek Pohl Beach Service club z.s. 12.00
13 Vojtěch Novotný Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Ondřej Neumann Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 12.00
13 David Svrček BeachPunk Team z.s. 12.00 Matěj Dvořák Prague beach team, z.s. 12.00
13 Jan Předota Prague beach team, z.s. 12.00 Lukáš Korda Prague beach team, z.s. 12.00
17 Richard Vacenovský SK PROSEK PRAHA 8.00 Erich Winkler Beach Service club z.s. 8.00
17 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 8.00 Jakub Moštěk Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 8.00
17 Tadeáš Milichovský VK Brno, z.s. 8.00 Ondřej Šíra Tělocvičná jednota Sokol Brno I 8.00
17 Mikuláš Plšek Beachpoint z. s. 8.00 Tobiáš Přichystal VK Lvi Praha, z.s. 8.00
17 Jiří Mikulenka Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 8.00 Václav Kurka Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 8.00
17 Ondřej Kuliš Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 8.00 Jan Neuschaefer Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 8.00
17 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 8.00 Vojtěch Kudrnovský Beach Service club z.s. 8.00
17 Evgenii Matchin RUS 8.00 Vlastimil Němeček Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 8.00
25 Vojtěch Andrš Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 4.00 Lukáš Olšanský Prague beach team, z.s. 4.00
25 Ioannis Spyroglou GRE 4.00 Filip Pecserke BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 4.00
25 Kryštof Volf Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 4.00 Daniel Maldonado Prague beach team, z.s. 4.00
25 Sergiu Ilie ROU 4.00 Martin Mužíček Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 4.00
© ČVS 2015-2018