ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

KV Řezáč Letní pohár / Slavkov u Brna


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: ABV - ženy
26. 8. 2023 - 27. 8. 2023

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ:KLIKNĚTE ZDE
-------------------------------

Poznámka 23. 8.:

Turnaj bude odehrán jako dvoudenní - sobota a neděle.

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Ivana Cebáková VK Brno, z.s. 50.00 Anna Širůčková VK Brno, z.s. 50.00
2 Zuzana Reginová SVK 45.00 Katarina Kapralova SVK 45.00
3 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00 Štěpánka Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 40.00
4 Valentýna Hynková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 35.00 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 35.00
5 Veronika Gistrová VTK Křenovice, z.s. 30.00 Beata Fedorková SVK 30.00
5 Simona Janečková VK Brno, z.s. 30.00 Michaela Pleskačová VK Brno, z.s. 30.00
7 Nikola Vrchotová SK-V 41 Tábor z.s. 25.00 Klára Klimtová Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 25.00
7 Petra Šimonovská Prague beach team, z.s. 25.00 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 25.00
9 Kamila Nemastová Volejbal Modřany, z.s. 20.00 Anna Rakovičová Tělocvičná jednota Sokol Řeporyje 20.00
9 Alena Vojkůvková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 20.00 Markéta Drápalová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 20.00
9 Edita Dražanová TJ Slovan J. Hradec, z.s. 20.00 Adéla Jírovcová Volejbal Rudolfov, z.s. 20.00
9 Petra Přerovská Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 20.00 Karolína Pavelková Klub rekreačního sportu Uničov, spolek 20.00
13 Lucie Weberová BeachPunk Team z.s. 15.00 Hana Crhová BeachPunk Team z.s. 15.00
13 Amélie Cyroňová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 15.00 Sára Kubrichtová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 15.00
13 Hana Boštíková Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 15.00 Anežka Rejzková VK Brno, z.s. 15.00
© ČVS 2015-2018