Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Pohár ČVS,Koryčany


kategorie: Ženy
7. 7. 2012 - 8. 7. 2012

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Eliška Davidová Kladno volejbal cz 50.00 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 50.00
2 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 45.00 Patricia Voznicová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 45.00
3 Eliška Krejčí Vysokoškolský sportovní klub matematicko-fyzikální fakulty z.s. 40.00 Lenka Kurtinová VK AUSTIN Vsetín z.s. 40.00
4 Alice Suchá TJ JUNIOR Brno, z.s. 35.00 Silvia Poszmiková SVK 35.00
5 Anna Širůčková Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 30.00 Vendula Straková 30.00
6 Michaela Trubačová TJ TATRAN LITOVEL, z.s. 30.00 Kateřina Muzikářová TJ OP Prostějov 30.00
7 Tereza Ostranská Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 25.00 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 25.00
8 Linda Szebenyiová Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 25.00 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 25.00
9 Veronika Víšková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 20.00 Magda Herudková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 20.00
10 Ivana Cebáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 20.00 Veronika Nucová 20.00
11 Lenka Grycová Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 20.00 Miroslava Lišková Kladno volejbal cz 20.00
12 Martina Chromečková 20.00 Magdaléna Bellayová Tělocvičná jednota Sokol Hodonín 20.00
13 Kateřina Valková Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 0.00 Jana Forejtová Volejbalový klub Slavia Plzeň, z.s. 0.00
14 Kateřina Marková TJ Lokomotiva Plzeň z.s. 0.00 Bára Valková TJ Lokomotiva Plzeň z.s. 0.00
© ČVS 2015-2018