Reprezentace
30. 5. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - FIN
Reprezentace
31. 5. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - UKR
Reprezentace
1. 6. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - ROU
ČVS
1. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Karlovy Vary
ČVS
8. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Praha
Reprezentace
15. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
Reprezentace
16. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Lemansport Letní pohár / Praha (Braník)


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: ABV - ženy
3. 6. 2023 - 4. 6. 2023

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: KLIKNĚTE ZDE

--------------------------------------------------------

Poznámka 2. 6. 2023:

KVALIFIKACE JE ZRUŠENA!

Poznámka 1. 6. 2023:

Kvalifikace bude zahájena v pátek 15:00 (změna oproti propozicím turnaje). Kvalifikace model Q7-2KO

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Michaela Cyrani Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 40.00 Lucie Knoblochová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 40.00
2 Daniela Urešová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 36.00 Jana Krupařová Univerzitní sportovní klub Pardubice, z.s. 36.00
3 Tereza Hrnčiarová Prague beach team, z.s. 32.00 Petra Klikarová Prague beach team, z.s. 32.00
4 Lenka Mrázová Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 28.00 Iva Ackermanová Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. 28.00
5 Ivana Kaňková VK Lvi Praha, z.s. 24.00 Nikola Křišťanová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 24.00
5 Lenka Veselá S V B C, z.s. 24.00 Tereza Studená S V B C, z.s. 24.00
7 Magda Pavlíková Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 20.00 Barbora Teplá Beachpoint z. s. 20.00
7 Gabriela Vovková Univerzitní sportovní klub Pardubice, z.s. 20.00 Johana Stibůrková TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 20.00
9 Veronika Gistrová VTK Křenovice, z.s. 16.00 Beata Fedorková SVK 16.00
9 Dominika Koubová Prague beach team, z.s. 16.00 Barbora Janebová TJ Orion Praha, z.s. 16.00
9 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00 Veronika Čurdová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00
9 Kamila Nemastová Volejbal Modřany, z.s. 16.00 Anna Rakovičová Tělocvičná jednota Sokol Řeporyje 16.00
13 Simona Pavelková Prague beach team, z.s. 12.00 Silvie Vaňková Prague beach team, z.s. 12.00
13 Julie Koupšetová Beach škola Plzeň, z.s. 12.00 Stella Jonke Beach Service club z.s. 12.00
13 Amélie Cyroňová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00 Amálie Pížová Beach škola Plzeň, z.s. 12.00
13 Kateřina Smetanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Anna Kellerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
17 Vendula Ebertová Sportovní klub Meteor Praha 8.00 Nicol Selicharová Sportovní klub Meteor Praha 8.00
17 Denisa Bozsokiová SK HAMR, z.s. 8.00 Kristýna Eislerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 8.00
17 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 8.00 Amálie Tonová Prague beach team, z.s. 8.00
17 Barbora Grulichová Beach Service club z.s. 8.00 Lucie Kovářová Beach Service club z.s. 8.00
17 Michaela Vohnoutová SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 8.00 Oldřiška Žídková SK HAMR, z.s. 8.00
17 Petra Šebková Prague beach team, z.s. 8.00 Rozálie Hejná Medvědi Praha, z.s. 8.00
17 Linda Skoufi Beach Service club z.s. 8.00 Barbora Andreasová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 8.00
17 Aneta Jásenská TJ ABC Braník, z.s. 8.00 Adéla Hodková TJ ABC Braník, z.s. 8.00
© ČVS 2015-2018