Letní pohár / Nedvězí u Prahy


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: Ženy
11. 6. 2023

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: KLIKNĚTE ZDE

--------------------------------------------------------

Poznámka 8.6. 2023

Kvalifikace bude zahájena v sobotu v 16:00

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Ivana Cebáková VK Brno, z.s. 40.00 Anna Širůčková VK Brno, z.s. 40.00
2 Kristýna Koblížková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00 Alžběta Tomášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00
3 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 32.00 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 32.00
4 Barbora Rédl Adamčíková VK Brno, z.s. 28.00 Anna Šotkovská Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 28.00
5 Lucie Nosálková SK HAMR, z.s. 24.00 Linda Francová SK HAMR, z.s. 24.00
5 Tereza Novotná S V B C, z.s. 24.00 Radka Veselá S V B C, z.s. 24.00
5 Žaneta Foxová S V B C, z.s. 24.00 Alžběta Jagelská Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
5 Michaela Cyrani Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Mariana Tomasová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 24.00
9 Anna Křížová Beachklub Ládví z.s. 16.00 Karolína Šašková Beach Service club z.s. 16.00
9 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00 Štěpánka Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 16.00
9 Lucie Grančaiová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 16.00 Veronika Grančaiová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 16.00
9 Petra Šimonovská Prague beach team, z.s. 16.00 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 16.00
13 Amálie Pížová Beach škola Plzeň, z.s. 12.00 Julie Koupšetová Beach škola Plzeň, z.s. 12.00
13 Natálie Hrabovská Beach Service club z.s. 12.00 Anna Vejvodová Beach Service club z.s. 12.00
13 Miroslava Lišková Kladno volejbal cz 12.00 Eliška Nováková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 12.00
13 Petra Mihálová Sportovní klub Meteor Praha 12.00 Petra Klikarová Prague beach team, z.s. 12.00
17 Adéla Jarošíková SK Volejbal Klatovy, z.s. 8.00 Neli Kozlerová Beachwell Pelhřimov 8.00
19 Natálie Štepová Beach Service club z.s. 4.00 Anna Šonková Beach Service club z.s. 4.00
19 Barbora Klimšová Beach Aréna Ústí n. L., z.s. 4.00 Jana Vránová Beach Aréna Ústí n. L., z.s. 4.00
19 Kamila Nemastová Volejbal Modřany, z.s. 4.00 Anna Rakovičová Tělocvičná jednota Sokol Řeporyje 4.00
19 Natalie Boušková Prague beach team, z.s. 4.00 Rebeka Hanková Prague beach team, z.s. 4.00
19 Lada Brančíková Prague beach team, z.s. 4.00 Hana Vanerová Prague beach team, z.s. 4.00
19 Rozálie Hejná Medvědi Praha, z.s. 4.00 Petra Šebková Prague beach team, z.s. 4.00
19 Terezie Kamešová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 4.00 Denisa Bozsokiová SK HAMR, z.s. 4.00
19 Tereza Vacková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 4.00 Eliška Trněná Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 4.00
© ČVS 2015-2018