Reprezentace
30. 5. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - FIN
Reprezentace
31. 5. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - UKR
Reprezentace
1. 6. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - ROU
ČVS
1. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Karlovy Vary
ČVS
8. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Praha
Reprezentace
15. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
Reprezentace
16. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Letní pohár / Kutná Hora


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: ABV - ženy
5. 7. 2023

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: KLIKNĚTE ZDE

--------------------------------------------------------

Poznámka 2. 7.:

Kvalifikace bude zahájena v 15:00. Vstup hlavní branou! Hráči mají vstup zdarma, další doprovod musí zaplatit vstupné na koupaliště. 

POZOR! Pro přihlášení na turnaj potřebujete mít včas zaplacený nový členský příspěvek ČVS pro sezónu 2023 / 2024.

POZOR! MIMOŘÁDNÁ ZMĚNA TERMÍNŮ!

NE 2. 7. 20:00  termín „standardní uzávěrka přihlášek“ 
PO 3. 7. 12:00 termín „uzávěrka přednostních dohlášek dvojího startu a zveřejnění divokých karet“
PO 3. 7. 20:00 termín „uzávěrka volného odhlášení“ 

Pro nasazení do turnaje se budou počítat výsledky z turnajů z víkendu 1. - 2. 7.

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Vanessa Hurníková Tělovýchovná jednota Ostrava 40.00 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 40.00
2 Magda Pavlíková Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 36.00 Ivana Kaňková VK Lvi Praha, z.s. 36.00
3 Elena Svobodová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 32.00 Adéla Petříková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 32.00
4 Amálie Ebertová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 28.00 Agáta Dušková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 28.00
5 Amálie Báčová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Jana Mrkvičková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
5 Barbora Rédl Adamčíková VK Brno, z.s. 24.00 Anna Šotkovská Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 24.00
5 Michaela Pleskačová VK Brno, z.s. 24.00 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
5 Olga Malůšková SK HAMR, z.s. 24.00 Jana Mikisková Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice 24.00
9 Lenka Mrázová Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 16.00 Iva Ackermanová Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. 16.00
9 Jana Krupařová Univerzitní sportovní klub Pardubice, z.s. 16.00 Daniela Urešová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 16.00
9 Dominika Koubová Prague beach team, z.s. 16.00 Barbora Janebová TJ Orion Praha, z.s. 16.00
9 Nikola Vrchotová SK-V 41 Tábor z.s. 16.00 Klára Klimtová Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 16.00
13 Amálie Pížová Beach škola Plzeň, z.s. 12.00 Lucie Kovářová Beach Service club z.s. 12.00
13 Johana Stibůrková TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 12.00 Gabriela Vovková Univerzitní sportovní klub Pardubice, z.s. 12.00
13 Anna Jenčíková BeachPunk Team z.s. 12.00 Lucie Weberová BeachPunk Team z.s. 12.00
13 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 12.00 Eliška Trněná Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 12.00
17 Lada Brančíková Prague beach team, z.s. 8.00 Hana Vanerová Prague beach team, z.s. 8.00
17 Justina Ronovská Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 8.00 Viktorie Linhartová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 8.00
17 Alžběta Jagelská Tělocvičná jednota Sokol Brno I 8.00 Klára Bínová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 8.00
© ČVS 2015-2018